Zehra Çilingiroğlu'nun Olaylı Gecesi! Çarpıp Kaçtığı Taksici 30 Dakika Kovaladı

ZEHRA ÇİLİNGİROĞLU'NUN OLAYLI GECESİ! ÇARPIP KAÇTIĞI TAKSİCİ 30 DAKİKA KOVALADI

Zehra Çilingiroğlu, kırmızı ışıkta çarptığı taksiciden kaçmaya çalıştı. Yaşanan yarım saatlik kovalamaca sonrası taksici otomobili önüne kırınca, Zehra durmak zorunda kaldı.

Tarih : 04 Kasım 2017, 12:10
Puan Ver : Zehra Çilingiroğlu'nun Olaylı Gecesi! Çarpıp Kaçtığı Taksici 30 Dakika Kovaladı(9/10)5

Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu'nun 19 yaşındaki kızları Zehra Çilingiroğlu, önceki akşam Ortaköy'de kırmızı ışıkta duran bir taksiye çarptı. Gazetecilerin kendisini görüntülediğini fark edince taksiciye, "Amca ileri gidelim, beni çekiyorlar. Uygun bir yerde konuşuruz" dedi.

KOVALAMACA BAŞLADI

Ardından aracına binen Çilingiroğlu ve taksici arasında sıkı bir kovalamaca başladı. Ortaköy'den Kuruçeşme'ye doğru son sürat giden Çilingiroğlu, taksiciyi atlatmaya çalıştı.

"NEDEN KAÇIYORSUN, PARAMI VERECEKSİN"

Etiler, Akaretler ve Ulus'ta 30 dakika Çilingiroğlu'nu kovalayan taksici, kullandığı aracı önüne kırınca Çilingiroğlu durmak zorunda kaldı. Otomobilinin içinden çıkıp Çilingiroğlu'nun üzerine yürüyen şoför, "Neden kaçıyorsun? Paramı vereceksin" diyerek sert çıktı.

"HAKKIMI ALDIM"

Patlayan flaşları gören Çilingiroğlu, "Beni takip et paranı alacaksın" diyerek Maslak'taki özel güvenlikli bir siteye girdi. Siteden çıkan taksici, "Hakkımı aldım" diyerek uzaklaştı.

İşte olaylı geceden kareler;

 

 

 

 

 

 

Kaynak: haberinburadaEtiketler: Zehra  Çilingiroğlu  Nun  Olaylı  Gecesi  Çarpıp  Kaçtığı  Taksici  30  Dakika  Kovaladı  
  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER