yöresel lezzetler şehre indi: lezzetin ismi bazlamanne

YÖRESEL LEZZETLER ŞEHRE İNDİ: LEZZETİN İSMİ BAZLAMANNE

Ankara halkıyla tanıştıktan kısa bir süre sonra lezzeti ve doğallığıyla mutfakların vazgeçilmezi haline gelen Bazlamanne açılışını 15.08.2015’te görkemli bir tanıtımla gerçekleştirdi.

Tarih : 27 Ağustos 2015, 12:30
Puan Ver : Yöresel Lezzetler Şehre İndi: Lezzetin İsmi Bazlamanne(6.5/10)12


Yöresel Lezzetler Şehre İndi: lezzetin ismi BazlamanneBazlama, Türk mutfağından bir ekmek türü. Ekmek olarak sadesi yüzyıllardır Türkler tarafından yapılır ve yenir. Farklı malzemeler kullanarak birçok farklı türü yapılabilir; kıymalı ve peynirli gibi.

"Katkısız temel gıda maddesi üretiyoruz" sloganıyla yola çıkan Bazlamanne yöneticisi; sofralarımızın vazgeçilmezi olan ekmeğin üretiminde hijyenin ön plana çıkması gerektiğini ve üretilen ürünlerin anne şefkati ile üretilmesinin müşteri memnuniyeti oluşturacağını ifade etti. Bilindiği üzere bazlama, eskiden beri annelerimizin ev ortamında yaptığı ve içinde hiçbir kimyasal katkının olmadığı;sadece un, maya,tuz ve sudan oluşan karışımın maharetli ellerde şekil almasından sonra ortaya çıkan bir üründür.Kızılcahamam bu konuda gerçekten markalaşmıştır.Kızılcahamam denilince bazlama akla gelir.

Ünü Kızılcahamam'dan taşan bu ürünün Ankara ve çevresine, daha sonra inşallah tüm Türkiye ve Dünya'ya yayılmasını hedefleyen  Bazlamanne yöneticisi, bu konuda üzerlerine düşen görevi layıkıyla yapacaklarını ifade etti.

Hijyenik üretimin kalitesinin görülmesi için şeffaf bir üretim planı oluşturan Bazlamanne,gelen müşterilerin üretimi rahat izleyebilmeleri için cam bölme yaptırması çok isabetli bir çalışma olmuştur.

Ankara halkıyla tanıştıktan kısa bir süre sonra lezzeti ve doğallığıyla mutfakların vazgeçilmezi haline gelen Bazlamanne açılışını 15.08.2015'te görkemli bir tanıtımla gerçekleştirdi.Bazlamanne yöneticisi; "Bazlama ve gözleme için; en kalitelisini, en iyisini üretebilmek için ,seçkin ustalarımızın hünerli elleriyle , en kaliteli

malzemeleri harmanlayarak , uzman kadro sunumuyla finale ulaşmaktayız" ifadelerini kullandı.

Bazlamanne zengin kahvaltıları, doğal ve taptaze ekmekleri ile kaliteyi ve lezzeti bir araya getiriyor. Günün her anı Bazlamanne'nin fırınından çıkan sıcacık, taptaze ekmekler, eşsiz ürünleri ile burada buluşuyor.

Bazlama, gözleme ve çeşitleriyle geniş ürün yelpazesi ve kalitesiyle Başkent'in gözdesi olacak gibi görünüyor.

Sade bazlama, ıspanaklı,patatesli,peynirli ve sade gözleme ürün yelpazesiyle Bazlamanne şimdiden bağımlılık yapacağa benziyor.İLETİŞİM BİLGİLERİ:Şehit Ayhan Babadağ Caddesi132/ D MAMAK- ANKARAmuratduman006@hotmail.com0533 715 3699


Etiketler: Yöresel  Lezzetler  Şehre  İndi  Lezzetin  İsmi  Bazlamanne    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER