yoğun bakımdan çıkınca hayatı kabusa döndü

YOĞUN BAKIMDAN ÇIKINCA HAYATI KABUSA DÖNDÜ

Pendik’te geçirdiği trafik kazası sonrası hayatı kabusa dönen talihsiz adam, önce işinden sonra da kirasını ödeyemediği için evinden oldu.

Tarih : 28 Mart 2015, 10:21
Puan Ver : Yoğun Bakımdan Çıkınca Hayatı Kabusa Döndü(10/10)6


Pendik'te geçirdiği trafik kazası sonrası hayatı kabusa dönen talihsiz adam, önce işinden sonra da kirasını ödeyemediği için evinden oldu. Ailesiyle birlikte baba evine sığınan talihsiz baba, hayatını karartan sürücünün yakalanmamasına tepki gösterdi.

Olay, geçtiğimiz yıl Eylül ayında meydana geldi. İşyerinden bisikleti çıkıp evine gitmek isteyen 2 çocuk babası Mehmet Tosun, evine 50 metre mesafede bir minibüsün çarpması sonucu ağır yaralanmış ve kazada el parmakları kopan Tosun'un yüz kemiklerinde de kırıklar oluşmuştu. Tosun, kazanın ardından Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yoğun bakıma alınırken kazaya karışan araç sürücüsü ise kayıplara karışmıştı.

YOĞUN BAKIMDAN ÇIKTIKTAN SONRA HAYATI KABUSA DÖNDÜ

Hastanedeki tedavisinin ardından taburcu olan Mehmet Tosun, kazanın ardından hayatı adeta kabusa döndü. Önce işten çıkarıldığını öğrenen Tosun, ev kirasını ödeyemediği için bu kez de ev sahibi tarafından daireden çıkarıldı. Kazanın şokunu henüz üzerinden atamayan talihsiz adam yaşadıklarının ardından 2 çocuğu ve eşiyle birlikte baba evine yerleşmek zorunda kaldı.

Yaşadığı dramı anlatan kazazede Mehmet Tosun, “Bana çarpan ve kaçan adam hayatımın mahvolmasına, parmaklarımı kaybetmeme, yüzümden 3 kez ameliyat olmama ve bacağıma platin takılmasına neden oldu. Hastanede 3 gün yoğun bakımda kaldım. Kaza yüzünden işsiz kaldım. Kirada ki evimden çıkarak baba evine geldim” dedi.

Açtığı davadan sonuç alamadığından yakınan Tosun, “Ben 5 aydır sonuç alamadım. Bu davayı ve kazaya ilişkin kamera kayıtlarının tekrar incelenmesini istiyorum. Ben Sayın Başbakanımızdan ve Cumhurbaşkanımızdan benimle ilgilenmelerini istiyorum. Buradan bana çarpan (şahsa) seslenmek istiyorum; beni orda ölüme terk ettin. Bir hayvana çarpmış gibi bırakıp kaçtın. Biraz insafın varsa bu dünyada gel helalleşelim” diye konuştu.

KAZA ANI KAMERALARA YANSIDI

Mehmet Tosun'un yaşadığı trafik kazası çevredeki bir işyerinin kamerası tarafından kaydedildi. Görüntülerde; Tosun'un bisikleti ile evine doğru hareket halinde iken ara sokaktan gelen siyah renkli bir minibüsün önce Tosun'a çarparak savurduğu ve ardından bisikleti altına alarak 5 metre sürükledikten sonra durduğu görülüyor. Görüntüler, olay yerinde bekleyen şahsın bir süre sonra aracıyla hızla uzaklaşmasıyla son buluyor.

(İHA)

 


Etiketler: Yoğun  Bakımdan  Çıkınca  Hayatı  Kabusa  Döndü  İstanbul  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER