yaz aylarında ‘buz lazer' ile epilasyon!

YAZ AYLARINDA ‘BUZ LAZER' İLE EPİLASYON!

Kozmetik ve estetik alanlarında gün geçmiyor ki yeni bir uygulama kadınların kapısını çalmasın.

Tarih : 12 Mayıs 2015, 14:03
Puan Ver : Yaz Aylarında ‘Buz Lazer' İle Epilasyon!(9.2/10)7


Kozmetik ve estetik alanlarında gün geçmiyor ki yeni bir uygulama kadınların kapısını çalmasın. Lazer Epilasyon da ortaya çıkan son yenilik ‘Buz Lazer™'.Güzellik uzmanları “BuzLazer™” adı verilen yeni teknolojiyi, kozmetik ve güzellik alanında en çok rağbet gören uygulamalardan olan epilasyonun en konforlu hali olduğunu belirtiyor.

Son dönemde popülaritesi hızla artan bu teknolojiye olan talebin her geçen gün büyüdüğünü belirten uzmanlar BuzLazer™ acısız ve ağrısız olduğunun altını çizdi. Erkeklerde lazer epilasyonda artık Buzlazer™ en çok tercih edilen sistem durumunda.

Medikal Estetik Derneği Başkanı, Dr. Ali Kerim Diler, yeni teknolojiyle ilgili bir açıklama yaptı. Dr. Diler, Soprano ICE

BuzLazer™ sistemi için, "Diğer Lazer epilasyon cihazlarına oranla minimal acılı olan bu sistem ile lazer epilasyon bir konfor" dedi.

Dr. Ali Kerim Diler “Buz Lazer” ile ilgili soruları yanıtladı.Soprano Buz Lazer yöntemi ağrısız, acısız bir yöntem mi?Evet, gerçekten de BuzLazer epilasyonda ağrı ve acı duyulmuyor. Tıpkı cildinize sıcak taş masajı yapar gibi, konforlu, oldukça hızlı ve kısa süreli seanslar ile gerçekleştiriliyor.İnce tüylere kesin çözüm mü?Eski nesil lazer epilasyon sistemleri ile ilgili başka bir problem de açık renkli ve ince tüyler üstünde etkili olmamalarıydı. Bu da ince tüylere sahip olan kadınların lazer tedavilerinden faydalanamamaları ve ağda, jilet ve kıl dökücü gibi eski nesil tüy alma yöntemlerine mahkûm olmaları anlamına geliyordu. Ayrıca tüyleri kızıl tonlarında olanlar da lazer epilasyon teknolojilerden faydalanamıyorlardı. Birçok kadın ise vücudundaki kıllarda etkili sonuçlar alırken yüzlerindeki ince, açık renkli tüyler söz konusu olduğunda lazer sistemlerinden yardım alamıyorlardı. Ancak 2013 yılında geliştirilen Buz Lazer (Soprano ICE) sistemi ile lazer teknolojileri ile ilgili bu önemli sorun da çözülmüş oldu. Yani artık tüyleriniz ne kadar açık renk olursa olsun faydalanabileceğiniz bir teknoloji mevcut. Erkekler içinde lazer epilasyon artık çok rağbet gören bir uygulama ancak kıl yapıları daha koyu olduğundan erkekler acıya fazla dayanıklı değillerdi ancak BuzLazer™ epilasyon teknolojisi bu derdi de erkekler için ortadan kaldırdı.Yazın da Lazer Epilasyon Yapılması artık mümkün değil mi?Buz Lazer teknolojisi ile yaz aylarında da ara vermeden lazer epilasyon seanslarını tamamlamak mümkün, enerjiyi düşük ve sık tekrarla deri altına verdiğinden cilt üzerini tahrip etmez bu yüzden de yaz aylarında gönül rahatlığıyla yapılmaktadır, FDA onayı bulunmaktadır.

Yöntem hakkında detaylı bilgi için: www.buzlazer.com
Etiketler: Yaz  Aylarında  ‘Buz  Lazer    İle  Epilasyon    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER