Yarsuvat'tan kurul çağrısı

YARSUVAT'TAN KURUL ÇAĞRISI

Galatasaray Başkanı Duygun Yarsuvat, yarın yapılacak mali genel kurul öncesi yaptığı açıklamada, 'Ayrı ibra benim görüşüme bağlı bir şey değil.

Tarih : 27 Mart 2015, 19:51
Puan Ver : Yarsuvat'tan Kurul Çağrısı(5/10)1


Galatasaray Başkanı Duygun Yarsuvat, yarın yapılacak mali genel kurul öncesi yaptığı açıklamada, 'Ayrı ibra benim görüşüme bağlı bir şey değil. İbra oylaması, genel kurul isterse tek, isterse çift yapılır. Buradan çağrım herkes genel kurula gelsin' dedi.

Sarı-kırmızılı kulübün resmi televizyonuna açıklamalarda bulunan Galatasaray Başkanı Duygun Yarsuvat, mali genel kurul hakkında, “Çok önemli bir toplantı mı değil mi bilmiyorum, her zamanki toplantılardan bir tanesi. Galatasaray'a yakışır bir toplantı olacak, sonunda da hep beraber evlerimize gideceğiz. Sonunda bir olay çıkmaz. Gergin bir genel kurul beklemiyorum, gazetelerde yazılanlara da itibar etmiyorum. Ayrı ibra konusunda kişisel görüşüm, benim 2014 yılında iki aylık bir faaliyetim var. Ünal Aysal'ın 10 aylık faaliyeti var. Ayrı ibra benim görüşüme bağlı bir şey değil. İbra oylaması, genel kurul isterse tek, isterse çift yapılır. Buradan çağrım herkes genel kurula gelsin, kalabalık olsunlar, Galatasaray'ı sevsinler. Galatasaray'ı sevmek demek sadece gol olunca tribünde haykırmak değil, Galatasaray'ın tüm problemlerine sahip çıkmaktır” dedi.

(İHA)

 


Etiketler: Yarsuvat  Tan  Kurul  Çağrısı  İstanbul  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER