Yarsuvat'tan F.Bahçe'ye: Rest çekmek yanlış

YARSUVAT'TAN F.BAHÇE'YE: REST ÇEKMEK YANLIŞ

Yarsuvat, Fenerbahçe otobüsüne yönelik saldırının ardından sarı lacivertli yöneticilerin yaptığı açıklamaları da yorumladı.

Tarih : 08 Nisan 2015, 16:21
Puan Ver : Yarsuvat'tan F.Bahçe'ye: Rest Çekmek Yanlış(10/10)6


Galatasaray Kulübü Başkanı Duygun Yarsuvat, Dursun Özbek'in başkan adaylığının kendisini memnun ettiğini söyledi. Yarsuvat, Fenerbahçe otobüsüne yönelik saldırının ardından sarı lacivertli yöneticilerin yaptığı açıklamaları da yorumladı

Galatasaray Kulübü Başkanı Duygun Yarsuvat, Galatasaray Divan Başkanlığı seçiminde oy kullanma işleminin ardından açıklamalarda bulundu. Dursun Özbek'in başkan adaylığının kendisini memnun ettiğini belirten Yarsuvat, geçtiğimiz hafta Fenerbahçe'ye yapılan saldırı nedeniyle liglerin ertelenmesini de yorumladı. Başkan Yarsuvat, bu ertelemenin kamuoyunun dikkatini çekeceğini, böyle terör hareketlerine yer verilmemesini sağlayacağını ve örnek olacağını söyledi.'REST ÇEKMEK YANLIŞ'

Geçtiğimiz günlerde Şükrü Saracoğlu'nda gerçekleşen toplantıda Fenerbahçeli yöneticilerin, “Olay aydınlanana ve bu olayın failleri bulunana kadar futbol oynama niyetinde değiliz” sözlerinin hatırlatılması üzerine ise Yarsuvat, 'Talihsiz bir karar' yorumunu yaptı. Rest çekmenin yanlış olduğunu vurgulayan Yarsuvat, ülkede faili bulunmayan birçok cinayet olduğunu ve iki tane suç işlememiş insanları fail deyip yargılamanın yanlış olduğunu söyledi.

Galatasaray'da başkan adayları için ise Yarsuvat, “Bizim yönetimimizden bir arkadaşın başkalığı soyunması iftihar edeceğimiz bir olaydır. Beraber çalıştığım bir arkadaşım aday olursa onu desteklemek benim görevimdir” dedi.

(İHA)

 


Etiketler: Yarsuvat  Tan  Fbahçe  Ye  Rest  Çekmek  Yanlış  İstanbul  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER