whatsapp yenilendi bakın hangi özellikler geldi ?

WHATSAPP YENİLENDİ BAKIN HANGİ ÖZELLİKLER GELDİ ?

Anlık sohbet uygulaması Whatsapp'a yeni bir güncelleme geldi. Güncelleme ile birlikte popüler uygulamaya pek çok yeni özellik dahil edildi. Bakın neler?

Tarih : 06 Ağustos 2015, 10:24
Puan Ver : Whatsapp Yenilendi Bakın Hangi Özellikler Geldi ?(8/10)10


Anlık sohbet uygulaması Whatsapp'a yeni bir güncelleme geldi. Güncelleme ile birlikte popüler uygulamaya pek çok yeni özellik dahil edildi. Bakın neler?800 milyon aktif kullanıcısı olan ve yakın zamanda sesli arama özelliğine de kavuşan Whatsapp, v2.12.5.16 sürümüne güncellendi. Bu güncelleme şu an için sadece iPhone'lara gelirken, bakın yeni neler var:Artık sesli arama yaparken ses kalitesini belirleyebileceksiniz. Ses kalitesini düşürerek kota kullanımını azaltabilir, yüksek internet faturalarından kurtulabilirsiniz.Whatsapp'ta yedekleme yaparken artık mesaj ve fotoğrafların yanında video görüntüleri de yedeklenebilecek.

Güncelleme ile Apple Maps üzerinden harita paylaşımı yaparken büyük harita parçacıkları kullanılıyor.Özel bildirim ayarı sayesinde artık kişiye özel bildirim sesi ayarlayabiliyorsunuz. Yani Ali mesaj yazdığında gelen ses farklı, Veli yazdığında farklı bir ses alabilirsiniz.Sohbet geçmişine giderken artık mesajlar otomatik olarak yüklenecek.46 MB'lık bir alan kaplayan yeni güncelleme şu an için sadece iPhone'lardan indirilebiliyor.
Etiketler: Whatsapp  Yenilendi  Bakın  Hangi  Özellikler  Geldi      haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER