vedat şahin'in oğlu intihar mı etmek istedi?

VEDAT ŞAHİN'İN OĞLU İNTİHAR MI ETMEK İSTEDİ?

İddiaya göre yeraltı dünyasının ünlü isimlerinden Sedat Şahin ve Vedat Şahin'in çocukları Bilbey ve Serkan Şahin arasında çıkan tartışmada silah patladı. Bilbey Şahin ağır yaralandı. Olayın intihar girişimi mi yoksa farklı bir durum mu olduğu araştırılıyor.

Tarih : 25 Ekim 2015, 11:00
Puan Ver : Vedat Şahin'in Oğlu İntihar Mı Etmek İstedi?(5/10)2


Ünlü mafya babalarından Vedat Şahin'in oğlu Bilbey Şahin, Şişli'de arkadaşının evinde çıkan silahlı kavgada ağır yaralandı. Yakınları tarafından hastaneye kaldırılan Şahin'in komada olduğu öğrenildi. 


 


Akşam'ın haberine göre olay polis tutanaklarına intihar girişimi olarak yansıdı. Şişli'de arkadaşının evinde alkol alan Bilbey Şahin, iddiaya göre kuzeni Serkan Şahin'e "Babam öldükten sonra amcam bize sahip çıkmadı" diye sitemkar konuşmalar yaptı. Serkan Şahin ise alkollü olduğu için Bilbey'in belindeki silahıaldı. Bilbey Şahin de hamle yaparak silahı aldığı sırada patladı. Ağır yaralanarak hastaneey kaldırılan Bilbey'in komada olduğu öğrenildi. Serkan Şahin ise kuzeninin intihar girişiminde bulunduğunu söyledi.Etiketler: Vedat  Şahin  İn  Oğlu  İntihar    Etmek  İstedi    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER