ve karar verildi ! gs'yın yeni hocası...

VE KARAR VERİLDİ ! GS'YIN YENİ HOCASI...

Bülent Korkmaz isminde karar kılan Galatasaray, detaylı görüşmeyi Umut Bulut'un babasının cenazesi nedeniyle yarına bıraktı. Başarıya endeksli olarak sözleşme yapılacak olan Korkmaz'ın gelmeye niyetli olduğu ifade edildi.

Tarih : 15 Mart 2016, 09:36
Puan Ver : Ve Karar Verildi ! Gs'yın Yeni Hocası...(10/10)12


Galatasaray'da Bülent Korkmaz ismi üzerinde fikir birliğine varıldı. Sarı-kırmızılılarda Fenerbahçe derbisi öncesi bir teknik adam için kolları sıvayan yönetim, sezon sonuna kadar takımı eski efsane kaptanı Bülent Korkmaz'a emanet edecek.Şampiyonluk yarışından kopsa da ligin kalan 9 haftasında ve kupada Galatasaray için Avrupa hedefinin bulunmasından dolayı bir an önce geçici formülü uygulamaya sokmak isteyen yönetimin Bülent Korkmaz isminde karar kıldığı, ancak Umut Bulut'un babasının cenazesi nedeniyle görüşmeyi ertelediği bildirildi.KALMASI KUPAYA BAĞLI

Hamza Hamzaoğlu ile sezona başlayan, daha sonra görece Mustafa Denizli'yi getiren ama bir süre önce tecrübeli hocanın istifasıyla teknik direktörsüz kalan Galatasaray'da, sezonun geri kalan kısmında Bülent Korkmaz'ın çalışması en uygun plan olarak belirlendi.


Etiketler: Ve  Karar  Verildi    Gs  Yın  Yeni  Hocası    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER