VALİ ALİ FİDAN DÜZCE'YE İYİ GELDİ


VALİ ALİ FİDAN DÜZCE'YE İYİ GELDİ
Tarih : 03 Mart 2016, 14:02
Puan Ver : Vali Ali Fidan Düzce'ye İyi Geldi(10/10)13


Vali Ali Fidan Düzce'de göreve başlamasından bu yana büyük bir özveri ile çalışarak, Düzce'nin ilçelerini, köylerini, sanayi tesislerini ziyaret edip, yapılan çalışmaları yerinde inceliyor. 

Düzce'deki kamu ve özel yatırımları, başlanan ve devamı olan projeleri yerinde inceleyen Fidan, İstanbul ve Ankara gibi dev metropol kentlerin arasında kalan, lojistik anlamda önemli üstünlüğü olan Düzce'nin gelişimi için geceli gündüzlü çalışmalarına devam ediyor.

Siyasiler ve Sivil Toplum Kuruluşlarıyla sürekli temas halinde olan Vali Ali Fidan, Düzce için geliştirilen projeleri Ankara'da da takip ederek iline katma değer sağlamaya gayret ediyor. Ankara kanadında önemli ikili ilişkilere sahip olan Fidan, Düzce'nin gelişimini tamamlaması ve gelişmiş kentler arasındaki yerini alması için özveriyle mücadele ediyor.Organize Sanayi Bölgelerine Önem Veriyor

Sanayi ve Turizm kenti olarak konumlanan Düzce'nin nitelikli sanayi ile güçlenmesini isteyen Fidan, yeni kurulacak olan Organize Sanayi Bölgeleri'nde özellikle yüksek teknoloji üretimi ve katma değeri yüksek sanayinin Düzce'ye yatırım yapmasını hedefliyor. Bu kapsamda Gebze Organize Sanayi Bölgesi yönetimiyle görüşen Fidan, Düzce'de de yüksek teknolojinin ön planda olduğu Organize Sanayilerin kurulması için lobi faaliyetlerini sürdürüyor.

Ekonomik ve ticari kapasitenin arttırılması için Ankara'da "Düzce Tanıtım Günleri"nin düzenlenmesini sağlayarak ilinin lobisini güçlendirmeyi hedefliyor.

Vali Fidan, üniversite öğrencilerine verilen değeri ön planda tutarak ilinde bulunan; 1999 depremleri sonrası inşa edilen ve atıl durumda olan kalıcı işyerlerinin öğrenci yurtlarına dönüştürülmesi için Yurtkur ile protokol imzalayarak ülkemiz yöneticilerine örnek bir davranış sergilemiştir.


Etiketler: Vali  Ali  Fidan  Düzce  Ye  İyi  Geldi    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER