Üstsüz Pozlarını Yayanlardan Şikayetçi Olan Burcu Esmersoy, İfade Vermeye Gitmedi

ÜSTSÜZ POZLARINI YAYANLARDAN ŞİKAYETÇİ OLAN BURCU ESMERSOY, İFADE VERMEYE GİTMEDİ

Üstsüz görüntülerini sosyal medyaya sızdıran hacker'dan şikayetçi olan Burcu Esmersoy, tüm çağrılara rağmen 15 ay boyunca ifade vermeye gitmeyince dosya kapandı.

Tarih : 08 Ocak 2018, 10:10
Puan Ver : Üstsüz Pozlarını Yayanlardan Şikayetçi Olan Burcu Esmersoy, İfade Vermeye Gitmedi(8/10)4

Geçtiğimiz sene ünlü bir teknoloji şirketinin bulut depolama hizmeti hacklenmiş ve çok sayıda ünlünün özel fotoğrafları internete sızmıştı. Türkiye'de de ünlü manken Burcu Esmersoy, hackerların saldırısına uğramıştı. Akıllı telefonu hacklenen Esmersoy'un üstsüz fotoğrafı internete sızdırılmıştı. Esmersoy, kendisini mağdur ederek fotoğrafını internete sızdıran kimliği belirsiz kişilerden şikayetçi olmuştu. Esmersoy'un şikayeti sonrası olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

İFADE VERMEYE GİTMEDİ

Yürütülen soruşturma kapsamında ifadesi alınmak üzere defalarca avukatına yazı yazılan Esmersoy, aradan geçen 15 ay boyunca ifade vermeye gitmedi. Savcılık, Esmersoy'un ifadesinin alınmadığı gibi iddia ettiği hacklenme olayıyla ilgili somut delil olmadığını belirterek, soruşturmayı kapattı.

Kaynak: Sabah

 

 

 

 

 

 

Kaynak: haberinburadaEtiketler: Üstsüz  Pozlarını  Yayanlardan  Şikayetçi  Olan  Burcu  Esmersoy  İfade  Vermeye  Gitmedi    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER