ünlü model 7 bin liralık hesabı görünce çılgına döndü

ÜNLÜ MODEL 7 BİN LİRALIK HESABI GÖRÜNCE ÇILGINA DÖNDÜ

Top Model Kate Moss, geçen 1 Haziran'da arkadaşları organizatör Fran Cutler, Rose Ferguson ve İngiliz sinema ve tiyatro oyuncusu Sadie Frost ile Bodrum'a geldi.

Tarih : 14 Haziran 2015, 17:09
Puan Ver : Ünlü Model 7 Bin Liralık Hesabı Görünce Çılgına Döndü(10/10)11


Top Model Kate Moss, geçen 1 Haziran'da arkadaşları organizatör Fran Cutler, Rose Ferguson ve İngiliz sinema ve tiyatro oyuncusu Sadie Frost ile Bodrum'a geldi. Denize girip Güneşlenen Kate Moss gittikleri bir işletmede gelen hesap görünce görünce çıldırdı ben bu hesabı ödemem arkadaşlarımada ödetmem bu hesabın dörtte birine çok lüks yerlerde yemek yiyiyebilirsiniz diye işletme sahiplerine çıkıştı.

Burada yedikleri pide, salata ve şaraptan oluşan dört kişilik menü için 2 bin 300 Euro (yaklaşık 7 bin lira) hesap geldi. İddiaya göre, Moss, hesaba itiraz edip, "Mikonos ve Paris'te bile bu rakamın dörtte birine bunları yiyebilirsiniz. Bu hesabı ödemem, arkadaşlara da ödetmem" diyerek, garsonlar ve mekanın işletmecileriyle tartışmaya başladı. Moss, bu sırada, kendisini uyarmak isteyen diğer masadaki müşterilere elindeki su dolu bardağı fırlatmak istedi. Müşteriler arasındaki üç kişinin, kendilerine hakaret edildiğini ileri sürüp, şikayetçi olması üzerine Moss, ifadesi için jandarmaya davet edildi. Ancak, işletme sahipleri araya girip, Moss'un arkadaşlarının özür dilemesini sağlayıp, konunun tatlıya bağlamasını sağladı. Moss, böylece jandarmaya gitmekten kurtuldu.

 Etiketler: Ünlü  Model  7  Bin  Liralık  Hesabı  Görünce  Çılgına  Döndü    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER