uçakta tacize 11 yıl istendi

UÇAKTA TACİZE 11 YIL İSTENDİ

Almanya’da yaşayan V.M. (47) adlı kadın Mersin’de oturan annesini, A.J. (17) ise Adana’da yaşayan annesini görmek için 11 Şubat’ta aynı uçağa bindi.

Tarih : 11 Mayıs 2015, 11:03
Puan Ver : Uçakta Tacize 11 Yıl İstendi(9/10)5


Almanya'dan Adana'ya uçakla seyahat ederken yanında oturan erkek çocuğunu dudağından öpen, karşı gelince de tokat atıp hakaret ettiği ileri sürülen kadın hakkında 11 yıl hapis cezası istemiyle dava açıldı.

Almanya'da yaşayan V.M. (47) adlı kadın Mersin'de oturan annesini, A.J. (17) ise Adana'da yaşayan annesini görmek için 11 Şubat'ta aynı uçağa bindi. Uçağın kalkmasından bir süre sonra V.M, aldığı alkolün etkisiyle yanında oturan A.J.'ye dönüp bir şeyler söyledikten sonra çocuğu dudaklarından öpmeye başladı. Neye uğradığını şaşıran A.J., Almanca 'Ben küçüğüm, ne yapıyorsunuz?' diye tepki gösterdi. Kadın ise İngilizce, 'Ne yaptığımı sanıyorsun o...' diyerek çocuğu itekleyip elinin tersi ile yüzüne tokat vurdu. Uçak Adana Havalimanı'na inince V.M. polise teslim edildi. V.M.'ye yolcuların huzurunu bozduğu için bin 500 TL para cezası yazıldı. Cumhuriyet savcısı ise, V.M. hakkında Adana 24. Asliye Ceza Mahkemesi'nde 'sarkıntılık yapmak suretiyle cinsel saldırı, basit yaralama ve hakaret' suçlarından 11 yıl hapis cezası istemiyle dava açtı.

V.M. ifadesinde, uçağa binmeden önce bir şey yemediğini, sadece 2 kadeh viski içtiğini belirterek, 'Sanırım aç olduğum için bu içki beni biraz etkilemiş. Eğer bir şey yapmışsam çok özür dilerim, ona elimle vurup vurmadığımı da hatırlamıyorum' demişti.

(İHA)

 


Etiketler: Uçakta  Tacize  11  Yıl  İstendi  Adana  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER