tuvana türkay'ın sürpriz rol arkadaşı...

TUVANA TÜRKAY'IN SÜRPRİZ ROL ARKADAŞI...

Yapımcılığını YSM'nin (Yayla Sanat Medya) yaptığı, yönetmenliğini Mustafa Uğur Yağcıoğlu'nun üstlendiği ‘En Güzeli' adlı sinema filminde rol alan güzel oyuncu Tuvana Türkay canlandırdığı karakterin yanı sıra sürpriz rol arkadaşıyla da izleyiciyi şaşırtmaya hazırlanıyor.

Tarih : 24 Ağustos 2015, 12:33
Puan Ver : Tuvana Türkay'ın Sürpriz Rol Arkadaşı...(8/10)5


Yapımcılığını YSM'nin (Yayla Sanat Medya) yaptığı, yönetmenliğini Mustafa Uğur Yağcıoğlu'nun üstlendiği ‘En Güzeli' adlı sinema filminde rol alan güzel oyuncu Tuvana Türkay canlandırdığı karakterin yanı sıra sürpriz rol arkadaşıyla da izleyiciyi şaşırtmaya hazırlanıyor. 28 Ağustos'ta izleyiciyle buluşacak olan filmde, Türkay'a 4 yıldır kendisiyle birlikte yaşayan  ‘Chihuahua' cinsi köpeği ‘Baileys'de eşlik etti.  Köpeği ‘Baileys'in  ilk set deneyimindeki performansı ve sakinliğiyle film setinin neşe kaynağı olduğunu belirten ünlü oyuncu Tuvana Türkay ‘ Baileys çekimlerde çok uslu ve sakindi. Setin neşe kaynağı oldu. Onun yanımda olması beni de çok mutlu etti. Hiçbir eğitim almamasına rağmen güzel iş çıkardı' dedi.

Filmde eşi benzeri görülmemiş mafya babası 'Numan' karakterine hayat veren usta oyuncu Mehmet Özgür ile kamera karşısına geçen Tuvana Türkay, güzellik yarışmasında birinci olmak isteyen 'Gizem' rolüyle dikkat çekiyor.


Etiketler: Tuvana  Türkay  In  Sürpriz  Rol  Arkadaşı    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER