türkiye'nin en iyi kombi servisi

TÜRKİYE'NİN EN İYİ KOMBİ SERVİSİ

Sektörde yıllardır var olan ve başarılı hizmetler çıkarmış olan kombitamircisi.com.tr, Deneyimli, konusunda profesyonel ve her zor işin altından başarılı sonuçları ile çıkmış olan teknisyenlerle işini sürdüren bir firma…

Tarih : 27 Mart 2015, 17:41
Puan Ver : Türkiye'nin En İyi Kombi Servisi(9.6/10)44


Sektörde yıllardır var olan ve başarılı hizmetler çıkarmış olan kombitamircisi.com.tr, Deneyimli, konusunda profesyonel ve her zor işin altından başarılı sonuçları ile çıkmış olan teknisyenlerle işini sürdüren bir firma… Her şeyden önce tüketicisine mağduriyeti yaşatmamış ve her zaman tüketicisine memnuniyeti yaşattırmış.

Alanında uzman olması sebebi ileVaillant Servis, Baymak Servis, Demirdöküm Servis, Eca Servis, Ferroli Servis ve diğer markaların servis hizmetlerinden yararlanmak istediğinizde özel servis olarak tüm markalarda profesyonel ve kesin çözümler sunmaktadır…

Yıllarını sektörüne ve tüketicilerine adamış bir firma… Teknik açıdan her tür kombide her tür kombi sorununa müdahale etmiş ve her zaman da tüketicilerini memnun edecek sonuçları çıkarmış.

Kombi konusunda sorun yaşayan tüketicilerin ulaşımları sonrasında kısa sürede adreste bulunarak kombi konusunda uzmanlığını kanıtlayan teknisyenleri ile cihaz sorunlarına müdahale etmiş ve tüketicilerinin yüzünü güldüren hizmetler çıkarmış.

Hedefi alanında daha iyi bir yer edinebilmek ve çıkardığı sonuçlar ile kalitesini kanıtlayabilmektir. Bu nedenle de gecesini gündüzüne katarak 7/24 hizmetler sunmakta…Tüketicileri kombisi ile zor durumda ise yaz kış dinlemeden tüketicileri ile iletişimde kalarak gereken yardımları sunuyor. Diğer firmalar gibi kullanıcılarını hem bekletmek hem de zor durumda bırakmak gibi bir özellik yerine tam tersi tüketicilerine en kısa sürede ulaşarak sorunları tüketicilerinin karşısında çözümlüyor ve bir kez daha tüketicilerinin güvenini kazanıyor.

Bu aşamada da sorunları kesin olarak çözümleyerek tüketicilerini zor durumda bırakmamış oluyor. Aynı gün içerisinde servis imkanı, parça tamir ya da değişim işlemlerinde uyguladığı uygun fiyatlar, işini uzmanına bırakması, kesintisiz hizmetler sunuyor olması, hizmetlerine bilgili çağrı merkezi personelleri ile destek veriyor olması firmayı günümüzde en iyi Kombi Servisi haline getirmiş bulunmaktadır.

Kombitamircisi.com.tr firmasının özelliği sadece tüketici sorunlarına son vermesi değil, tüketicilerine her zaman saygınlığından ödün vermeden yaklaşması, sorularını cevapsız bırakmaması, her zaman en düşük fiyatlarla en iyi hizmeti sunuyor olmasıdır.

Bu anlamda da her zaman seçilmiş kombi servis hizmeti almak isteyen tüketicilerin gözdesi olmuştur. Kombinizdeki problem ne olursa olsun, kombinizin marka modeli ne olursa olsun, bulunduğunuz yer il ilçe olarak nereye bağlı olursa olsun kısa sürede sizlere beklediğiniz hizmeti sunuyorlar.

Ayrıca müsait olduğunuz zaman diliminde bu hizmetleri gerçekleştirerek ve her zaman en iyi olabilme çabası içerisinde olarak karşınızda yer alıyorlar.

Kombi konusunda en iyi hizmetten yararlanabileceğiniz, üstelik kendinizi her zaman güvende hissedebileceğiniz, bütçenizi aşan fiyatları ödemeyeceğiniz, değişen ya da tamir edilen parçalara karşılık 1 yıl garanti imkânı kazanacağınız kombitamircisi.com.tr uzman personellerine güvenerek her zaman hizmete hazır bulunuyor.Kombitamircisi.com.tr yi kombi bakımı, online destek, videolu anlatımlar ve tüm kombi sorunlarınızda seçerseniz sizler için sunduğu çeşitli avantajlarından da dilediğiniz anda yararlanabilirsiniz.Kombitamircisi.com.tr ‘nin Sizlere Özel KampanyalarıKombitamircisi.com.tr'nin sizlere özel hazırlayarak sunduğu kampanyalardan da bahsetmek isteriz. Mesela çoğu kullanıcı kombisine bakım yaptıramaz. Bütçe bakımından zor durumda olabilir. Bu durumda toplu bakım kampanyasından yararlanarak bakımlarını daha ucuza getirebilirsiniz.

Bu anlamda %40 a varan indirimlerden yararlanabilme şansınız vardır. Mesela 3 ile 10 kombi arasındaki bakımlarda %30 oranında indirim sağlıyorlar. Aynı şekilde 10 ile 50 kombi arası %35 oranında indirim, 50 kombi üzeri bakımlarda ise %40 oranında indirim fırsatı sunulmaktadır.

Ayrıca kombi tamircisi sizlerin yüksek maliyette diye yaptırmadığınız tesisat yıkama işlemlerini hem uyguna yapıyor hem de 100 tl lik olan bakımları tesisat yıkamaya dahil ederek ekstra bir ücret almıyor. Bunun yanı sıra yaşlısı, hastası ya da küçük çocuğu olan tüketicilerini de düşünerek VİP SERVİS (HIZLI SERVİS) olanağı sunuyor. Bu kampanya gereği de tüketiciler hizmet saatleri içerisinde 6 saatte servis kapında kampanyasından yararlanabiliyor.

Bu kampanya gereği de servis bedeli çift olarak alınıyor. Sağlığınızı koruma altına alan gaz alarm cihazlarına yine 100 tl lik bakımı ekleyerek bakımlarınızı yine ücretsiz hale dönüştürüyor.

Son olarak da hizmet alan ve 3 yıl içerisinde yine servis isteyen tüketicilerinden bir kereliğine mahsus servis bedeli almadan işlem sağlıyor. İşte tüm bu fırsatları kombitamircisi.com.tr ile yaşayabilirsiniz. Sizler için oluşturulan ve sizlere sunulan bu kampanyalardan da mutlaka yararlanmanızı isteriz.


Etiketler: Türkiye  Nin  En  İyi  Kombi  Servisi    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER