Türk hayranları Salman Khan'a destek kampanyası başlattı

TÜRK HAYRANLARI SALMAN KHAN'A DESTEK KAMPANYASI BAŞLATTI

Alkollü araç kullanıp 1 kişinin ölümüne, 4 kişinin de yaralanmasına yol açtığı gerekçesiyle tutuklanan Bollywood yıldızı Salman Khan’a Türk hayranlarından da destek geldi.

Tarih : 07 Mayıs 2015, 12:06
Puan Ver : Türk Hayranları Salman Khan'a Destek Kampanyası Başlattı(10/10)6


Alkollü araç kullanıp 1 kişinin ölümüne, 4 kişinin de yaralanmasına yol açtığı gerekçesiyle tutuklanan Bollywood yıldızı Salman Khan'a Türk hayranlarından da destek geldi. Khan'ın Türk hayranları 'Hedef 1 milyon imza' kampanyası başlattı.

Bollywood yıldızı Salman Khan'ın 5 yıl hapis cezasına çarptırılması Türkiye'deki hayranlarını da harekete geçirdi. Khan için bir araya gelen fanları, tüm Bollywood severleri ayrım gözetmeksizin, change.org'da oluşturulan 'Hedef 1 milyon imza' kampanyasına destek vermeye çağırdı.

Khan fanları, 'Bizlerin sesini duyup Türkiye'ye gelen, hatta ülkemizde film çeviren ve bizim için Türkçe de konuşan bu gönlü büyük adam için yani Salman Khan için tüm arkadaşlarımızı kampanyaya destek vermeye çağırıyoruz. Bizleri hem güldüren hem ağlatan bu muhteşem Müslüman oyuncumuza desteklerimizi esirgemeyelim' ifadelerini kullandı.

Öte yandan, Bollywood'un bir çok ünlü ismi de Salman Khan'a destek mesajları attı.

(İHA)

 


Etiketler: Türk  Hayranları  Salman  Khan  A  Destek  Kampanyası  Başlattı  İstanbul  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER