Trabzonspor'un efsanelerinden Atalay'a tam destek

TRABZONSPOR'UN EFSANELERİNDEN ATALAY'A TAM DESTEK

Trabzonspor ve Türk Milli Takımı’nın efsane oyuncuları Fatih Tekke ve Hüseyin Cimşir AK Parti Trabzon Milletvekili Aday Adayı Mehmet Atalay’a destek verdi.

Tarih : 28 Şubat 2015, 18:48
Puan Ver : Trabzonspor'un Efsanelerinden Atalay'a Tam Destek(7/10)3


Trabzonspor ve Türk Milli Takımı'nın efsane oyuncuları Fatih Tekke ve Hüseyin Cimşir AK Parti Trabzon Milletvekili Aday Adayı Mehmet Atalay'a destek verdi.

Bugün yapılan Ak Parti temayülü öncesi Trabzon'a gelen Fatih Tekke ve Hüseyin Cimşir 19 Mayıs Kapalı Spor Salonu'nda Mehmet Atalay'ı ziyaret ettiler. Fatih Tekke, Atalay'ın Türk sporuna çok hizmet ettiğini belirterek, “Sayın Mehmet Atalay, Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü döneminde olsun, daha önce İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde olsun, Türk sporuna büyük hizmetler yaptı. Sporda yaşanan sorunlar var. Türk sporunun kalkınması için, sorunlarının çözülmesi için Atalay gibi isimlerin siyasette yer alması lazım. Bugüne kadar Sayın Atalay'ın yaptığı hizmetlere bakarsak, bundan sonra siyasi arenada çok daha fazlasını yapacağına inanıyoruz ve kendisine başarılar diliyoruz” dedi.

Trabzonspor'un eski kaptanı Hüseyin Cimşir de Trabzon ve Türk sporuna önemli hizmetler veren Atalay'ın bir şans olduğunu ifade ederek, “Türk sporunun sorunlarını biliyor, çözümlerini biliyor. Bu sorunları çözecek bilgi birikim ve tecrübesi var. İnşallah siyasette de başarılı olur da Türk futbolu, Türk sporu yeniden atağa geçer” diye konuştu.

(İHA)

 


Etiketler: Trabzonspor  Un  Efsanelerinden  Atalay  A  Tam  Destek  İstanbul  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER