tolgay'ın reçete'si size iyi gelecek

TOLGAY'IN REÇETE'Sİ SİZE İYİ GELECEK

Şubat ayında 2. single'ı ‘'İkimize de Yeter''i yayınlayan Tolgay, yepyeni enerjik şarkısı "REÇETE" ile müzikseverlere yeniden merhaba demeye hazırlanıyor.

Tarih : 24 Ağustos 2015, 12:57
Puan Ver : Tolgay'ın Reçete'si Size İyi Gelecek(9/10)10


Şubat ayında 2. single'ı ‘'İkimize de Yeter''i yayınlayan Tolgay, yepyeni enerjik şarkısı "REÇETE" ile müzikseverlere yeniden merhaba demeye hazırlanıyor. Sözü ve müziği Merih Öğün ve Koray Çapanoğlu'na ait olan ‘'Reçete''nin düzenlemesi ise Taylan Ayaz'a ait. ‘'Reçete'' önümüzdeki günlerde İDA Production etiketi ile tüm dijital platformlardaki yerini

alacak.Tolgay'a özel olarak bestelenen ‘'Reçete'', gerek sözleri, gerekse ritmi ve enerjisi ile bu dönemin en sevilecek şarkılarından biri olmaya aday.3. Single ‘'Reçete'' ile  albüm çalışmasının da sinyallerini veren Tolgay,yepyeni bir imaj için yoğun bir hazırlık döneminin ardından önümüzdeki günlerde klip için kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor.‘'Reçete''nin klibinde de yönetmen Bayram Tunç'la çalışacak olan sanatçı,‘'Reçete''nin klibinde çok farklı bir imajla karşımıza çıkacak. Sanatsal ögelerin ön planda olacağı klipte dansçılarıyla birlikte bambaşka bir Tolgay göreceğiz.
Etiketler: Tolgay  In  Reçete  Si  Size  İyi  Gelecek    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER