tarhan, chp ile ittifak için yeşil ışık yaktı

TARHAN, CHP İLE İTTİFAK İÇİN YEŞİL IŞIK YAKTI

Anadolu Partisi Genel Başkanı Emine Ülker Tarhan, CHP’den gelebilecek bir ittifak talebini değerlendirebileceklerini söyledi.

Tarih : 22 Mart 2015, 18:03
Puan Ver : Tarhan, Chp İle İttifak İçin Yeşil Işık Yaktı(5/10)1


Anadolu Partisi Genel Başkanı Emine Ülker Tarhan, CHP'den gelebilecek bir ittifak talebini değerlendirebileceklerini söyledi.

Anadolu Partisi Başkanı Emine Ülker Tarhan, Bursa'da Anadolu Partisi'nin yeni il binasının açılışını yaptı. Açılışın ardından gazetecilerin sorularını cevaplandıran Tarhan, 'İmralı'ya gidecek izleme heyetinden Cumhurbaşkanının bile haberi yokmuş, öyle söylüyor. İzleme heyeti ile ilgili daha önce akil insanlarla ilgili ne düşündüysem, ne söylediysem hepsi aynen geçerli. Kullanıp atılan araçlar, enstrümanlar onlar. Seçim öncesi yapılan algı operasyonu, kamuoyu imalatı deniyor. Aslında AK Parti-PKK işbirliğinin bir devamı olduğunu düşünüyorum' dedi.'İYİ POLİS KÖTÜ POLİS OYUNLARI'

Arınç ile Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmalarını değerlendiren Tarhan, 'Arınç, 'Cumhurbaşkanı gerçeğe aykırı konuşuyor' diyor. Bu aslında Cumhurbaşkanına yalancı demek. Tam bir komedi. Burada her zaman yapılan şey iyi polis kötü polis oyunları var. Bu olaylarla, tiyatro oyunlarıyla gölgeleniyor. Herkes aldatmış, PKK aldatmış, cemaat aldatmış, savcılar aldatmış, herkes ve ben konu mankeni değilim diyor. Bu kadar aldatılan adam konu mankeni olur' diye konuştu.'PARTİLERLE İTTİFAKA SICAK BAKIYORUZ'

Genel seçimlere yaklaşırken partilerle ittifak konusunda açıklama yapan Tarhan, 'Ülkenin geleceği için her tür öneriyi değerlendiririz. CHP'den gelebilecek bir ittifak talebini de değerlendirebiliriz. Her şey memleket için değerlendirilir. Söz konusu vatansa gerisi teferruat' şeklinde konuştu.

(İHA)

 


Etiketler: Tarhan  Chp  İle  İttifak  İçin  Yeşil  Işık  Yaktı  Bursa  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER