tacizciyi yürüyüşü ele verdi

TACİZCİYİ YÜRÜYÜŞÜ ELE VERDİ

Samsun’da 10 ay içinde çok sayıda kadına fiziki tacizde bulunduğu iddia edilen genç, polisin kurduğu özel ekip sayesinde yürüyüşünden tespit edilerek yakalandı.

Tarih : 08 Mayıs 2015, 18:06
Puan Ver : Tacizciyi Yürüyüşü Ele Verdi(5/10)1


Samsun'da 10 ay içinde çok sayıda kadına fiziki tacizde bulunduğu iddia edilen genç, polisin kurduğu özel ekip sayesinde yürüyüşünden tespit edilerek yakalandı.

Taciz olayları, Samsun'un İlkadım ilçesinin Fevzi Çakmak Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi ve Fatih Mahallesi ile Canik ilçesinin Kuzeyyıldızı Mahallesi'nde meydana geldi. Son 10 ay içinde çok sayıda kadını takip edip apartmanın merdiven boşluğu ve asansör içinde yalnız kalınca fiziki tacizde bulunan tacizci, Samsun polisini alarma geçirdi.

Samsun Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Bürosu ekipleri, tacizciyi yakalamak için özel ekip kurdu. Mağdurların ifadeleri doğrultusunda tacizcinin robot resmi çizildi ve ardından da olayın gerçekleştiği bölgedeki iş yerlerinin güvenlik kamerası kayıtları incelendi. Taciz olayını gerçekleştirdiği ve tüpçüde çalıştığı ileri sürülen 24 yaşındaki O.K.K., özel kurulan ekip tarafından Asri Mezarlığı önünde yakalandı. Polis, tacizciyi mağdurların verdiği eşkal ve güvenlik kamerası kayıtlarındaki 'kambur gibi öne doğru eğik' olarak yürümesinden tespit ederek yakaladı. Samsun Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'ne götürülen O.K.K.'yi taciz mağduru 17-30 yaş arası 5 kadın teşhis etti.

Suçunu itiraf ettiği öğrenilen O.K.K., ifadesinin ardından bugün Samsun Adliyesi'ne sevk edildi.

(İHA)

 


Etiketler: Tacizciyi  Yürüyüşü  Ele  Verdi  Samsun  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER