sizinle ilgilendiğini gösteren 10 ipucu

SİZİNLE İLGİLENDİĞİNİ GÖSTEREN 10 İPUCU

Bir erkeğin sizinle ilgilendiğini ve sizden hoşlandığınız nasıl anlarsınız? İşte erkeklerin hareketlerini okumanın yolları...

Tarih : 12 Haziran 2015, 10:07
Puan Ver : Sizinle İlgilendiğini Gösteren 10 İpucu(7/10)3


1. Düzenli olarak size baktığında gülümsüyorsa sizden hoşlandığının ancak ilk adımı atmak için emin olmaya çalıştığının göstergesidir.

2. Sizi gördüğünde yanakları al al oluyorsa karşınızdaki utangaç ve çekingen bir erkek unutmayın.3. Göz kontağı kurmak da hoşlantı belirtileri arasında sıralanır ancak kesin konuşmamak gerek. Burada dikkat etmeniz gereken göz kontağını uzatıp uzatmadığıdır. Biraz daha uzun bakıyor ve inceden gülümsüyorsa tamamdır. Size sinyaller göndermeye çalışıyor.

4. Ellerini kalçasının üzerine koyuyor ve başparmaklarını da kemerinin hizasında tutuyorsa bingo! Erkekler bu pozisyona farkında olmadan girerler ve özgüven dolu, ilgili ve erkeksi olduğunun göstergesidir.

5. Çoğu zaman hoşlandığımız kişinin hareketlerini farkında olmadan taklit ederiz. Yaptığınız el hareketlerini tekrarlıyor, sizin konuşma temponuzda konuşuyor ve aynı zamanda gülüyorsa sizden hoşlanıyor demektir.

6. En kesin ipuçlarından biri dokunmadır. Eğer sürekli size dokunmaya çalışıyorsa kesinlikle sizinle ilgileniyordur. Konuşurken kolunuzu tutuyor veya yanınızdan geçerken yanlışlıkla çarpmış gibi davranıyorsa size tutulduğundan emin olabilirsiniz.

7. Konuşurken veya durup dururken alnını size doğru uzatıyor ve başını eğiyorsa söylediklerinizle ilgileniyor demektir.

8. Çoğunlukla bakışlarımız bizi ele verir. Size baktığında göz bebekleri büyüyorsa ilgi duyduğunu söyleyebiliriz. Küçülüyorsa ise dikkat! Hoşlanmadığımız şeyleri gördüğümüzde göz bebeklerimizin küçüldüğünü unutmayalım.

9. Sizi dinlerken kaşlarını kaldırıyor ve gözlerini iyice açıyorsa sizinle ilgileniyor demektir. Bu hareketler flört etmeye çalıştığının göstergesidir.

10. Parmak oynatmak beklenti ve şüphe göstergesidir. Sizinle konuşurken sürekli parmaklarını oynatıyorsa gergin ve size karşı harekete geçmek için bir an kolluyor demektir.
Etiketler: Sizinle  İlgilendiğini  Gösteren  10  İpucu    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER