sınav öncesi çay çorba ikramı

SINAV ÖNCESİ ÇAY ÇORBA İKRAMI

Gaziosmanpaşa Belediyesi, ilçede Yüksek Öğretim Sınavı’na (YGS) girecek olan öğrencilere sınav öncesi çay, çorba ve simit ikram etti.

Tarih : 15 Mart 2015, 11:27
Puan Ver : Sınav Öncesi Çay Çorba İkramı(9/10)5


Gaziosmanpaşa Belediyesi, ilçede Yüksek Öğretim Sınavı'na (YGS) girecek olan öğrencilere sınav öncesi çay, çorba ve simit ikram etti.

Gaziosmanpaşa Belediyesi, ilçede Yüksek Öğretim Sınavı'na (YGS) giren adayları unutmadı. Belediye ekipleri ilçedeki okullarda sınava girecek öğrencilere çay, çorba, simit ikramında bulundu. İlçenin farklı noktalarında bulunan okullarda kurulan stantlarda öğrenciler ve aileler sınav öncesi çay ve çorba içti. Bekir Sami Dedeoğlu İlkokulu'nda sınava giren adaylar ve aileleri Gaziosmanpaşa Belediyesi'ne ikramlarından dolayı teşekkür etti.

Kızının YGS'ye girdiğini belirten İclal Gülsüm, “Belediye Başkanımıza teşekkür ederiz. Allah razı olsun. Sınava kızım girecek. Sabah 6'da yola çıktı, acıktı. Geldik simidimizi yedik suyumuzu içtik” derken, Haydar Gündoğdu isimli bir diğer veli, “Ben uzaktan geliyorum, kahvaltımızı bile yapmadık. Çocuğuma çay, simit aldım. Çok teşekkür ederiz” diye konuştu.

Mehmet Ali Kahraman ise, “Güzel bir düşünce, veliler için de öğrenciler için de takdire şayan” diye konuştu.ÖĞRENCİLER, SINAV ÖNCESİ KAHVALTI YAPTI

Sınava giren Hüsnüye Uysal, “Hiç heyecan yok. Gireceğim, çıkacağım o psikolojideyim” dedi. Belediyenin ikramlarından yiyen Selahattin Selvi de, “Belediyenin sunduğu avantajlar için çok teşekkür ediyorum” derken, Selim Tatar ise, “Çok teşekkür ederiz, düşünceli davranmışlar. Kahvaltı yapmış olduk” ifadelerini kullandı.

(İHA)

 


Etiketler: Sınav  Öncesi  Çay  Çorba  İkramı  İstanbul  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER