silahlı dehşet kamerada !

SİLAHLI DEHŞET KAMERADA !

Alınan bilgiye göre, olay merkez Osmangazi ilçesi Elmasbahçeler Mahallesi’nde 15 gün önce meydana geldi.

Tarih : 07 Mayıs 2015, 15:42
Puan Ver : Silahlı Dehşet Kamerada !(10/10)6


Bursa'da bir grup, hasımları olan kişiyi feci şekilde darp ederken, içlerinden biri de şahsı ayağından kurşunladı. O anlarsa güvenlik kamerasında yansıdı.

Alınan bilgiye göre, olay merkez Osmangazi ilçesi Elmasbahçeler Mahallesi'nde 15 gün önce meydana geldi. Turgut A. biri kardeşi 6 kişi ile birlikte kahvehanede alkol almaya başladı. Ancak muhabbet tartışmaya dönüştü. Turgut A.'nın yanındaki dört kişi, daha önceden husumetli oldukları Raif D.'yi feci şekilde darp ettiler. Yere düşen Raif D.'ye 'bittin sen' diyen Turgut A. silahla ateş ederek ayağından yaraladı.

Bu esnada Turgut A.'nın husumetli olduğu Hüsnü Kemal Ö. de araca binerek kaçmaya çalıştı. Bu kişi de karnına isabet eden kurşunlu yaralandı. Turgut A. ve beraberindeki dört kişi araca binerek kayıplara karıştı. Hüsnü Kemal Ö. ile Raif D. Bursa Devlet Hastanesi'ne kaldırılıp tedavi altına alındı. Darp olayına karışan 4 kişi polis tarafından gözaltına alınıp serbest bırakıldı. Silahla yaralama olayını gerçekleştiren Turgut A. ise Pendik'te yakalanarak gözaltına alındı. Suçunu kabul eden Turgut A. 'silahla birden fazla kişiyi yaralamak' suçundan adliyeye sevk edildi.

Bütün olanlar ise çevredeki bir iş yerinin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.

(İHA)

 


Etiketler: Silahlı  Dehşet  Kamerada    Bursa  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER