Şeytanın aklına gelmez! Uyuşturucu zulaları, polisi bile şaşırttı

ŞEYTANIN AKLINA GELMEZ! UYUŞTURUCU ZULALARI, POLİSİ BİLE ŞAŞIRTTI

Adana'da yol kontrolünde otomobilde arama yapan polisler, aracın neredeyse her yerinde oluşturulmuş zulalarda 40 kilo esrar, 25 bin uyuşturucu hap ve 5 gram metamfetamin buldu.

Tarih : 26 Kasım 2017, 13:50
Puan Ver : Şeytanın Aklına Gelmez! Uyuşturucu Zulaları, Polisi Bile Şaşırttı(8/10)4

Tarsus-Adana-Gaziantep (TAG) Otoyolu'nda yol kontrolü yapan polisler, Suriyeli A.M.'nin (50)kullandığı otomobili durdurdu. Polis, kimlik ve yol izin belgesini istedi. Evrakını gösteren Suriyeli'nin endişeli tavırlarından şüphelenen polis, kontrol noktasına, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekibini çağırdı. Hassas burunlu köpek 'Kanas' ile otomobilde arama yapıldı. Köpek her kokladığı noktaya tepki verince otomobil detaylı şekilde arandı.

HER YERDEN UYUŞTURUCU ÇIKTI

Polis, aracın motorundan, hoparlörlerin arasına, bagajda bulunan müzik kabini ve tamponun için kısımlarında 192 paket halinde 39 kilo 732 gram toz esrar, naylon torbaların içinde 25 bin 246 uyuşturucu hap ve 5 gram metamfetamin ele geçirdi. Aracın her yerinden çıkan uyuşturucular, polisleri bile şaşırttı.

Emniyete götürülen A.M. sorgusunda, kendisinin taşıyıcı olduğunu araçta uyuşturucu olduğunu bilmediğini iddia ederek, "Bunların uyuşturucu olduğunu bilmiyorum. Yükleme sırasında bana paketlerde cinsel içerikli hap olduğu söylendi" dedi. Mahkemeye çıkarılan zanlı tutuklandı.

 

 

 

 

 

 

Kaynak: haberinburadaEtiketler: Şeytanın  Aklına  Gelmez  Uyuşturucu  Zulaları  Polisi  Bile  Şaşırttı    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER