Şenol Güneş Patladı: Çok Biliyorlarsa Gelsinler Kadroyu Kursunlar

ŞENOL GÜNEŞ PATLADI: ÇOK BİLİYORLARSA GELSİNLER KADROYU KURSUNLAR

Son dönemde yeni transferlere şans vermediği için eleştirilerin hedefi olan Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, "Konuşanlar, çok iyi biliyorlarsa gelsinler kadroyu kursunlar." diyerek patladı.

Tarih : 06 Eylül 2017, 13:20
Puan Ver : Şenol Güneş Patladı: Çok Biliyorlarsa Gelsinler Kadroyu Kursunlar(5/10)1

Yeni transferleri oynatmıyor diye tepki alan Beşiktaş'ın teknik patronu Şenol Güneş, "Görevim en iyi takımı sahaya sürüp oyunculardan verim almak" sözleriyle çevresine dert yandı.

"ÇOK İYİ BİLİYORLARSA GELSİNLER KADROYU KURSUNLAR"

Son dönemde eleştirilen Şenol Güneş sonunda patladı. "Yeni transferleri oynatmıyor" sözlerine karşı yakın çevresine dert yanan Güneş, "Benim görevim oyunculardan verim alıp en iyi kadroyu sahaya sürmek. Konuşanlar, çok iyi biliyorlarsa gelsinler, kadroyu kursunlar! Bu takımda bir sistem var. Onlarla her zaman konuşuyorum. Zaten zorlu bir maratona gireceğiz, herkese şans gelecek. Pepe bile gelirken 1 hafta takımdan ayrı çalıştı" ifadelerini kullandı.

BEŞİKTAŞLILAR ARKANIZDA

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman da Şenol Güneş'e güvence verdi. Fikret Orman'ın, "Size ve tercihlerinize güveniyoruz. Canınız sıkılmasın, sadece yönetim olarak bizler değil, tüm Beşiktaşlılar arkanızda. Bizim için de neler söylüyorlar,ağzı olan konuşuyor. Futbol dışı şeyleri kafanıza takmayın" dediği ifade edildi.

Öte yandan ikili, Gary Medel'in durumunu da görüştü. Kurt teknik adam, Şilili futbolcuyu sağ bekte ya da stoperdedeğil orta sahada düşündüğünü ifade etti.

 

 

 

 

 

 

Kaynak: haberinburadaEtiketler: Şenol  Güneş  Patladı  Çok  Biliyorlarsa  Gelsinler  Kadroyu  Kursunlar    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER