'Senden çocuğum var' diyen sevgilisinden şikayetçi oldu

'SENDEN ÇOCUĞUM VAR' DİYEN SEVGİLİSİNDEN ŞİKAYETÇİ OLDU

Aysel Yolaçan, konuk olarak katıldığı bir televizyon programında Beşiktaş Spor Kulübü’nün eski başkanı Serdar Bilgili ile bir dönem aşk yaşadığını ve Bilgili’den 8 yaşında bir çocuğu olduğunu iddia ederek açıklamalarda bulunmuştu.

Tarih : 26 Mart 2015, 15:42
Puan Ver : 'senden Çocuğum Var' Diyen Sevgilisinden Şikayetçi Oldu(6/10)2


Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün eski başkanlarından Serdar Bilgili, kendisinden bir çocuğu olduğunu iddia eden eski sevgilisi Aysel Yolaçan'dan şikayetçi oldu.

Aysel Yolaçan, konuk olarak katıldığı bir televizyon programında Beşiktaş Spor Kulübü'nün eski başkanı Serdar Bilgili ile bir dönem aşk yaşadığını ve Bilgili'den 8 yaşında bir çocuğu olduğunu iddia ederek açıklamalarda bulunmuştu.

Bu açıklamalar üzerine Serdar Bilgili, “hakaret”, “gizliliği ihlal” ve “ verileri yaymak” suçlamasıyla Yolaçan hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu.HAKKINDA SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Geçtiğimiz ay ünlü spiker Nazlı Çelik ile dünya evine giren Bilgili'nin şikayeti üzerine İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, Yolaçan hakkında soruşturma başlattı.

Tebligat gönderilen Yolaçan'ın önümüzdeki günlerde savcılığa ifade vermek için adliyeye gelmesi bekleniyor.'TELEFON TEHDİTLERİ ALIYORUM'

Aysel Yolaçan, katıldığı televizyon programında Bilgili'ye kızını nüfusuna aldırması için babalık davası açtığını belirterek katıldığı programda “Dava açmadan önce Serdar ile çok konuştum ama bana başka yol bırakmadı.

Son 1 aydır telefon tehditleri alıyorum.

Ama beni hiç kimse bu davamdan vazgeçiremez. Hiçbir şekilde korkmuyorum.

Serdar çocuğumun duygularıyla oynadı. Benim hazmedemediğim nokta bu.

Madem çocuğunu kabul etmiyorsun niye görüştün, niye hediyelere boğdun” şeklinde konuşmuştu.

(İHA)

 


Etiketler:   Senden  Çocuğum  Var    Diyen  Sevgilisinden  Şikayetçi  Oldu  İstanbul  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER