sedat şahin ve yakınlarına operasyon: 19 gözaltı

SEDAT ŞAHİN VE YAKINLARINA OPERASYON: 19 GÖZALTI

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Sedat Şahin ve yakınlarının öldürülen Vedat Şahin’in intikamını almak için saldırı hazırlığı yaptığı bilgisi üzerine harekete geçti.

Tarih : 13 Mart 2015, 17:06
Puan Ver : Sedat Şahin Ve Yakınlarına Operasyon: 19 Gözaltı(8/10)4


Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Sedat Şahin'in öldürülen kardeşi Vedat Şahin'in intikamını almak için yakınlarıyla birlikte saldırı hazırlığı yaptığı bilgisi üzerine İstanbul ve Samsun'da operasyon düzenledi. Operasyonda 19 kişi gözaltına alındı.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Sedat Şahin ve yakınlarının öldürülen Vedat Şahin'in intikamını almak için saldırı hazırlığı yaptığı bilgisi üzerine harekete geçti. Operasyon kapsamında 20 şüpheli hakkında yakalama kararı çıkartıldı. Yapılan çalışmaların ardında polis ekipleri Samsun ve İstanbul Beylikdüzü'nde önceden belirlenen çok sayıda adrese operasyon düzenledi. İstanbul'da 14, Samsun'da ise 5 şüpheli gözaltına alındı.

Gözaltına alınan şüpheliler arasında Sedat Şahin'in kardeşi N.Şahin., oğlu E. Şahin ve yeğeni Ş.Şahin'nin de bulunduğu öğrenildi. Gözaltına alınan şüphelilerin İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ndeki işlemleri devam ediyor.

(İHA)

 


Etiketler: Sedat  Şahin  Ve  Yakınlarına  Operasyon  19  Gözaltı  İstanbul  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER