saldırganın 17 suçtan kaydı çıktı

SALDIRGANIN 17 SUÇTAN KAYDI ÇIKTI

Sabah saatlerinde bir kahvaltı programına giden Türkmen’i ateş ederek yaraladıktan sonra kaçan Ali Fuat E. izini kaybettirdi.

Tarih : 26 Mayıs 2015, 15:00
Puan Ver : Saldırganın 17 Suçtan Kaydı Çıktı(5/10)1


CHP Adana Milletvekili Adayı Elif Doğan Türkmen'in, silahlı saldırıyı gerçekleştiren şüphelinin daha önce 2 dosyasına avukatlık yaptığı öğrenildi. Ayrıca saldırganın 17 suçtan kaydının olduğu belirlendi.

Sabah saatlerinde bir kahvaltı programına giden Türkmen'i ateş ederek yaraladıktan sonra kaçan Ali Fuat E. izini kaybettirdi.

Kullandığı aracı Güzelyalı Mahallesi'nde terk edilmiş halde bulunan Ali Fuat E.'nin yakalanması için çalışmalar sürüyor.

Hastanedeki tedavisinin ardından taburcu edilen Elif Doğan Türkmen'in, saldırganının daha önce ‘nitelikli dolandırıcılık ve sahtecilik ile bilişim sistemlerinde banka ve kredi kartlarını araç olarak kullanmak suretiyle dolandırıcılık' suçlarında avukatlığını yaptığı belirlendi.

Saldırganın aynı zamanda, ‘nitelikli dolandırıcılık, resmi belgede sahtecilik, ruhsatsız silah alma ve taşıma, tefecilik, bedelsiz senet kullanma, tehdit, kişilerin huzurunu bozmak, hakaret' gibi 17 suçtan da kaydının bulunduğu öğrenildi.

Şüpheli Ali Fuat E.'ye ‘tefecilik ve bedelsiz senet kullanma' dışındaki suçların hepsinden de dava açılmış.

(İHA)

 


Etiketler: Saldırganın  17  Suçtan  Kaydı  Çıktı  Adana  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER