Rus NTV Televizyon Muhabiri Saldırıya Uğradı

RUS NTV TELEVİZYON MUHABİRİ SALDIRIYA UĞRADI

Rusya'da her yıl kimilerinin coşkuyla, kimilerinin kaygıyla bekledikleri "paraşütçü birlikleri günü" kutlanırken canlı yayın yapan muhabire, alkollü bir vatandaş yumruk attı.

Tarih : 02 Ağustos 2017, 17:40
Puan Ver : Rus Ntv Televizyon Muhabiri Saldırıya Uğradı(8/10)4

Rusya'da her yıl kimilerinin coşkuyla, kimilerinin kaygıyla bekledikleri "paraşütçü birlikleri günü" kutlanırken, Rus NTV televizyonunu muhabiri, Moskova'daki Gorki Parkı'nda canlı yayında olduğu sırada yumruklu saldırıya uğradı.

RUS NTV TELEVİZYON MUHABİRİ SALDIRIYA UĞRADI

Moskova'da adet olduğu üzere emekli paraşütçü askerler büyük parkların havuzlarında eğlendi. Geleneğe uyulup karpuz yenildi, votka içildi. Yer yer içki sınırının aşıldığı günde, Rus NTV televizyonunu muhabiri, Moskova'daki Gorki Parkı'nda canlı yayında olduğu sırada saldırıya uğradı.

"UKRAYNAYI ZAPT EDECEĞİZ "

Günün gelişmelerini aktaran muhabirin yanına gelen ve sarhoş olduğu belli olan bir adam küfürler ederek "Ukrayna'yı zapt edeceğiz" diye bağırınca, muhabir "Lütfen susun" diye uyarıda bulundu. Eski paraşütçü olduğu belirtilen sarhoş adam, bunun üzerine muhabire sert bir yumruk attı. Kanal, olay sonrası canlı yayını yarıda kesti.

 

 

 

 

 

 

Kaynak: haberinburadaEtiketler: Rus  Ntv  Televizyon  Muhabiri  Saldırıya  Uğradı    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER