Pepe: Şampiyonlar Ligi'nde Real Madrid'e Karşı Oynamak İsterim

PEPE: ŞAMPİYONLAR LİGİ'NDE REAL MADRİD'E KARŞI OYNAMAK İSTERİM

Real Madrid'den Beşiktaş'a transfer olan Portekizli yıldız Pepe, verdiği röportajda, "Şampiyonlar Ligi'nde eski takımıma karşı oynamak benim için özel olurdu." dedi.

Tarih : 27 Temmuz 2017, 16:10
Puan Ver : Pepe: Şampiyonlar Ligi'nde Real Madrid'e Karşı Oynamak İsterim(5/10)1

Beşiktaş'ın Portekizli yıldızı Pepe, BeIN'e özel bir röportaj verdi. Beşiktaş'ta çok mutlu olduğunu ifade eden Pepe, siyah-beyazlı kulüpte harika bir arkadaşlık ortamının bulunduğunu söyledi.

Öncelikli olarak Süper Kupa'yı kazanmak istediğini ifade eden Pepe, "Beşiktaş'ta çok özel duygular içerisindeyim. Önümüzde bir Süper Kupa maçı var ve bu maçı kazanarak kupayı almak istiyoruz" dedi.

""COME TO BEŞİKTAŞ" KAMPANYASI ÇOK ETKİLİYDİ"

Beşiktaş'ın teklifini kabul etme sürecini de anlatan Pepe, "Çok özel duygular içerisindenyim. Burada fantastik günler geçiriyorum. Günde çift idman yapıyoruz, sıkı çalışıyoruz. Önümüzde Süper Kupa maçı var. O maçı kazanıp kupaya uzanmak istiyoruz. Kariyerim boyunca futbolla kazanabilecek her şeyi kazandım. Büyük takımlar teklif yaptı, onlara teşekkür ediyorum. Beşiktaş da bana çok ilgi gösterdi ve teklif yaptı. Transfer sürecinde taraftarın bana ve aileme gösterdiği ilgi çok özeldi, 'Come to Beşiktaş' kampanyası çok etkiliydi. Stadı da gördükten sonra karar vermem kolay oldu" şeklinde konuştu.

"QUARESMA BANA BEŞİKTAŞ'I HEP ÖVDÜ"

Beşiktaş'a transfer sürecinde Quaresma'nın etkili olduğunu ifade eden Pepe, "(Quaresma) Takım içindeki ambians olup olmadığını sordum. Takım içinde iyi bir aile ortamı olduğunu bana anlattı. Yıllardır Milli Takım'da onunla beraber oynuyoruz ve o bana Beşiktaş'da güzel ortam olduğunu daha önce anlatmıştı. Profesyonel bir oyuncuyum ve işimi göstermek için buradayım. Takım arkadaşlarıma, Beşiktaş'a yardım edeceğim. Kazanmak için buradayım" dedi.

"KAYBETMEYİ HİÇ SEVMEM"

Kendisinin agresif bir insan olarak gösterilmesinin yersiz olduğunu ifade eden Pepe, "Çok basit bir insanım. Çok sade alışkanlıklarım var. Bunları karşılamak zor değil. Küçük şeylerle mutlu olabilen bir insanım. Türkiye'nin büyük bir kulübündeyim. Beşiktaş büyük bir kulüp. Bu formayı giymek benim için yeterli motivasyon sebebi. Getafe maçında bana sert olduğum damgası vuruldu. Ben aslında o maçtan önce de sonra da aynı Pepe'ydim. Kaybetmeyi sevmeyen bir futbolcuyum ve bu hep böyle olacak" ifadelerini kullandı.

"TAKIM İÇİN HER ŞEYİ YAPARIM"

Takım için her şeyi yapabileceğinin altını çizen Portekizli yıldız, "Allah'a şükür kaliteli oyuncularımız var. Burada çok sıkı çalışıyoruz, takımın içerisinde bir yorgunluk var. Bu sebeple hazırlık maçlarında bunun hissedilmesi normal. Süper Kupa maçına çıktığımızda herkes hazır olacaktır. Stoper pozisyonunda kendimi daha rahat hissediyorum. Hocam görev verirse ön libero da oynayabilirim zaman zaman. Dediğim gibi takımım için her şeyi yaparım" dedi.

"ŞAMPİYONLAR LİGİ'NDE REAL MADRİD'İ İSTERİM"

Şampiyonlar Ligi'nde Real Madrid'e karşı oynamanın güzel olabileceğini belirten Pepe, "Yüzde yüz lige odaklanmamız lazım. Tecrübelerimi dayanarak konuşuyorum, biz Real Madrid'de ligde iyi olduğumuzda Şampiyonlar Ligi'nde de iyi sonuçlar aldık. Ligde iyi olursak Şampiyonlar Ligi'nde ilk grupları geçme hedefine ulaşabiliriz. Bunu başardıktan sonra da devamı için artık hayal kurmaya başlayabiliriz. (Şampiyonlar Ligi'nde 1. torbadan Real Madrid gelirse) Eski kulübüme karşı oynamak benim için özel olurdu ama önemli olan iyi hazırlanmak. Seviyemizi yukarı çıkarıp o takımlarla yarışabilecek duruma gelmemiz lazım" şeklinde konuştu.

SAHA DIŞINDA NASIL BİR PEPE VAR?

Saha dışında kızlarıyla vakit geçirmeyi sevdiğini belirten Portekizli, "Kızlarımla çok vakit geçiriyorum. Normal bir baba gibiyim. Babalar nasıl kızlarının yüzünün gülmesini isterse ben de bunu sağlamak için elimden geleni yapıyorum. Saha dışında beni de çok rahatsız eden şeyler oluyor. Bunlardan birini seçecek olursam saygısızlık diyebilirim. Bütün insanlar eşit ve herkesin birbirine saygı duyması lazım. Taraftarlar Beşiktaş'a inanmaya, desteklemeye devam etsinler. Bundan önceki oynadığım kulüplerde nasıl formamı sonuna kadar terlettiysem Beşiktaş'ta da bu böyle olacaktır" ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

 

 

Kaynak: haberinburadaEtiketler: Pepe  Şampiyonlar  Ligi  Nde  Real  Madrid  E  Karşı  Oynamak  İsterim    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER