oyunfor'da e-spor kulübü açtığını resmen duyurdu

OYUNFOR'DA E-SPOR KULÜBÜ AÇTIĞINI RESMEN DUYURDU

Son zamanların en dikkat çeken platformu olarak görülen espor kulübü, online oyun oynamayı seven oyunculara, yeteneklerini kazanca çevirmelerini sağlayan mükemmel olanaklar sunuyor.

Tarih : 08 Haziran 2015, 17:42
Puan Ver : Oyunfor'da E-Spor Kulübü Açtığını Resmen Duyurdu(8.3/10)16


Son zamanların en dikkat çeken platformu olarak görülen espor kulübü, online oyun oynamayı seven oyunculara, yeteneklerini kazanca çevirmelerini sağlayan mükemmel olanaklar sunuyor. Oyunfor.com kendi oyuncularını belirlemek ve de bünyesine katmak için Türkiye'de bulunan yetenekleri arıyor.

Resmi Riot Points satıcısı Oyunfor.com, şimdi de E-spor Kulübü kurdu. Kurulan Oyunfor espor Kulübü League of Legends oyuncularına cazip olanaklar sağlıyor. Maaş, SSK ve prim seçenekleri ile oyunculara ekstra kazançlar sağlarken aynı zamanda da oyunculara konaklama imkanları da veriyor. Siz de Oyunfor E-spor Kulübü ailesine katılmak için oyunfor.com sitesine girebilir ve takımlara başvuru yaparak takım koçları ile irtibata geçebilirsiniz.

Oyunfor League of Legends yanısıra Knight online, Cabal Online, Metin2, Legend Online, World of Warcraft , Point Blank, Counter Strike global Offinsive, Diablo 3 , Clash of Clans,Steam ve Playstation Network oyunlarında da cash, e-pin, game card, cd-key ve oyun içi item karakter satışı gibi hizmetleri sunmaktadır. Bu oyunlarda da Türkiye'de lig kurulması durumunda Oyunfor espor klübü olarak bu liglere de katılacağını bu konu ile ilgili bütçe ayırdığını duyurmuştur. Oyunfor item ve karakter alanında da güvenli e-ticaret garantisi vermektedir. Site bir çok oyunda oyunculara item ve karakter satışını oyunfor.com oyuncu pazarı üzerinden yapmalarına imkan verirken oyuncular arasındaki e-ticaretin güvenli bir platformda yapılmasına imkan sağlamaktadır.

Oyuncuları doğru ve güvenli platformda birbirleriyle buluşturan Oyunfor bu hizmetiyle tüm oyunculara oyun üzerinden para kazanma imkânı sağlamaktadır. Bu alanda oluşturduğu oyuncu pazarı ile Türkiye'de bu alanda bir ilk olmuştur. Oyun ve oyuncularla bu kadar iç içe olan Oyunfor.com espor takımını kurarak da şirket bünyesinden çalışma imkânı tanımıştır.bu çalışma backlink.com.tr tarafından yapılmıştır.Etiketler: Oyunfor  Da  E-Spor  Kulübü  Açtığını  Resmen  Duyurdu    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER