OSMAN GÖKÇEK'TEN CHP'YLE İLGİLİ ŞOK İDDİA !


OSMAN GÖKÇEK'TEN CHP'YLE İLGİLİ ŞOK İDDİA !
Tarih : 05 Mart 2015, 14:30
Puan Ver : Osman Gökçek'ten Chp'yle İlgili Şok İddia !(4.3/10)3


Beyaz TV Genel Yayın Koordinatörü Osman Gökçek, CHP döneminde hükümetin yasal olarak eroin sattığını iddia etti.

Beyaz TV Genel Yayın Koordinatörü Osman Gökçek, katıldığı bir televizyon programında, İsmet İnönü'nün hükümetin başında olduğu dönemde eroin fabrikalarının yasal olarak açıldığını ileri sürdü. Tek parti döneminde Türkiye'de açılan eroin fabrikalarının görüntüleri de ekrana getirildi.

Gökçek, tek partili CHP döneminde devletin kendi eliyle uyuşturucu fabrikası kurduğunu iddia ederek, 'Şimdi bu kişileri destekleyenler hala gurur duymaya devam edecekler mi geçmişleriyle? Bu ülkede eroin bile satmışlar. Ve bu CHP döneminde yapılmış. Haddim değil ama ben CHP'lilerin yerinde olsam partiyi kapatıp yeni bir sosyal demokrat, yeni bir sol parti kurarım. Böylece iktidar olabilme şanslarını daha çok yükseltebilirler. Muhsin Yazıcıoğlu, Turgut Özal, Necmettin Erbakan, Abdullah Gül, Recep Tayyip Erdoğan, Ahmet Davutoğlu bunlar ne yaparlarsa yapsınlar Allah'a hamdolsun geçmişlerinde böyle kara lekeler yok. Hep güzellikler var' dedi.

'Allah bir daha bu memlekete eroin, kokain, uyuşturucu üretecek partilerin iktidar olmasını nasip etmesin' diyen Gökçek, Menemen hadisesinde gazete manşetleriyle yapılan algı operasyonlarını da belgelerle açıklarken Menemen olayında Esat Erbili hazretlerinin öldürüldüğünü söyledi. Gökçek, 'Eğer Esad Erbili hazretlerini öldürmediyseniz niye cenazesini teslim etmediniz? Cenaze namazı kılınmadı ve defnedildiği yer de söylenmedi. Tam 84 yıl sonra cenazesinin defnedildiği yer bulundu. Kendisinden korktukları gibi ölüsünden bile korkmuşlar' diye konuştu.

(İHA)

 


Etiketler: Osman  Gökçek  Ten  Chp  Yle  İlgili  Şok  İddia    Ankara  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER