Öğretmenler Günü'nde Skandal! Okul Müdürü, Cezalandırdığı Öğrencisini Yere Oturttu

ÖĞRETMENLER GÜNÜ'NDE SKANDAL! OKUL MÜDÜRÜ, CEZALANDIRDIĞI ÖĞRENCİSİNİ YERE OTURTTU

Kocaeli'de bir okul müdürü, Öğretmenler Günü töreninde cezalandırdığı öğrencisini beton zemine oturttu. Skandal görüntü, veliler tarafından tepkiyle karşılandı.

Tarih : 25 Kasım 2017, 10:40
Puan Ver : Öğretmenler Günü'nde Skandal! Okul Müdürü, Cezalandırdığı Öğrencisini Yere Oturttu(8/10)4

Kocaeli'nin Kartepe ilçesindeki bir okulun bahçesinde yapılan Öğretmenler Günü kutlamasında okul müdürü bir çocuğu cezalandırarak tören boyunca beton zeminde oturttu. Öğrenci soğuk havada beton zeminde otururken, bazı öğrenci velileri tepki gösterdi.

DİĞER ÖĞRENCİLERİN GÖZÜ ÖNÜNDE YAŞANDI

Olay, Kartepe'deki bir ilkokulun bahçesinde yapılan Öğretmenler Günü kutlamasında meydana geldi. Kutlama sırasında okul müdürü A.G., iddiaya göre, yaramazlık yapan öğrenciye sinirlendirdi ve sırada duran öğrencilerin önünde beton zemine oturttu.

TÖREN BOYUNCA BETON ZEMİNDEN KALKMAMASINI İSTEDİ

Okul müdürü, öğrencinin tören boyunca yerden kalkmamasını istedi. Etkinlik sırasında okul bahçesinin etrafında bulunan veliler görüntü çekerken, bir yandan da bu cezalandırmaya tepki gösterdi.

VELİLER TEPKİ GÖSTERDİ

Bir kadın veli, "Çok yanlış, orada öyle hepsinin içinde oturtulması çok yanlış. Haydi müdür oturtuyor, öğretmenler kaldırabilir. Psikolojisini düşünsene, ne olursa olsun o çocuk" derken, bir veli, "Öğretmenler müdahale edebilir ama?", diğer bir veli ise "Banka oturttursun, yere oturtmak ne demek? Karnı ağrır" diyerek tepki gösterdi. Öğrenci tören boyunca yerde otururken, etkinliklerde dereceye giren öğrencileri öğretmenleri kutladı.

Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik, olayla ilgili inceleme başlatacaklarını söyledi.

Öğretmenler Günü'nde yaşanan skandalın görüntüsü:

 

 

 

 

 

 

Kaynak: haberinburadaEtiketler: Öğretmenler  Günü  Nde  Skandal  Okul  Müdürü  Cezalandırdığı  Öğrencisini  Yere  Oturttu    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER