o ses türkiye'de acun jüri'ye fırçayı bastı!

O SES TÜRKİYE'DE ACUN JÜRİ'YE FIRÇAYI BASTI!

O Ses Türkiye'de Acun Jüri'ye Fırçayı Bastı!TV8 ekranlarında yayına gelen O Ses Türkiye adlı yarışma programında yine çok ilginç gelişmeler yaşanıldı.O Ses Türkiye yarışmasında dönmeyen jüriyi fena azarlayan Acun Ilıcalı şoke eden açıklamalarla gündeme bomba gibi düştü.

Tarih : 15 Ekim 2015, 17:24
Puan Ver : O Ses Türkiye'de Acun Jüri'ye Fırçayı Bastı!(6/10)7


O Ses Türkiye'de Acun Jüri'ye Fırçayı Bastı! TV8 ekranlarında yayına gelen O Ses Türkiye adlı yarışma programında yine çok ilginç gelişmeler yaşanıldı.O Ses Türkiye yarışmasında dönmeyen jüriyi fena azarlayan Acun Ilıcalı şoke eden açıklamalarla gündeme bomba gibi düştü.O Ses Türkiye yarışması ekranlara hızlı bir dönüş yaptı. Jüri üyelerinde yeniliğe giden ve 4 Ekim itibariyle yeniden başlayan O Ses Türkiye'de yarışmacıların performansları konuşulduğu kadar jürinin yorumları da merakla izleniyor.

Ancak yarışmanın önceki akşamki bölümüne jüri değil Acun Ilıcalı damga vurdu. O Ses Türkiye'nin 14 Ekim Çarşamba akşamı yayınlanan bölümünde Acun Ilıcalı, Orhan Yılmazer'e hiçbir jürinin dönmemesi üzerine şaşkınlığını gizleyemedi.
Etiketler: O  Ses  Türkiye  De  Acun  Jüri  Ye  Fırçayı  Bastı    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER