O İDDİAYI BÖYLE YANITLADI: ANASINDAN DOĞMADI


O İDDİAYI BÖYLE YANITLADI: ANASINDAN DOĞMADI
Tarih : 04 Mart 2015, 15:24
Puan Ver : O İddiayı Böyle Yanıtladı: Anasından Doğmadı(9/10)5


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Grup Başkanvekili Oktay Vural, MHP'nin kapatılmak istendiği iddialarına, 'Milliyetçi Hareket Partisi'ni kapatmaya, bunu dile getirmeye, ki o insan anasından doğmadı' diyerek tepki gösterdi.

MHP Grup Başkanvekili Vural, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında iktidarın MHP'yi kapatmaya çalıştığı yönündeki iddiaların sorulması üzerine, 'Milliyetçi Hareket Partisi'ni kapatmaya, bunu dile getirmeye, ki o insan daha anasından doğmadı. Türkiye'yi başlarına yıkarız' dedi.

HSYK'nın 17-25 Aralık savcılarına soruşturma izni vermesi ile ilgili olarak ise Vural, 'Türkiye'de artık hakim ve savcıların soruşturma yapma özgürlüğü yoktur. Hukuksuzluğa karşı takip etme özgürlüğü kalmamıştır. Bunu yapanların hepsinin ileride bir soruşturmayla karşılaşacağı tehdididir' diye konuştu.

Öcalan'ın Nevruz'a katılarak halka hitap etmesi talebi ile ilgili ise Vural, Öcalan'ın geçen sene mesajını okutanların canlı olarak da onun mesajını vermesi için bir çalışma yaptığının gayet açık ve net olduğunu söyledi.

(İHA)

 


Etiketler: O  İddiayı  Böyle  Yanıtladı  Anasından  Doğmadı  Ankara  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER