Milli Güreşçi Yasemin Adar, Kendisine Sarkıntılık Eden Adamı Hastanelik Etti

MİLLİ GÜREŞÇİ YASEMİN ADAR, KENDİSİNE SARKINTILIK EDEN ADAMI HASTANELİK ETTİ

Milli güreşçi Yasemin Adar, kendisine sarkıntılık eden adamı hastanelik ettiğini sosyal medyadan duyurdu, "O yumruğu tüm kadınlar adına attım." dedi.

Tarih : 11 Kasım 2017, 11:50
Puan Ver : Milli Güreşçi Yasemin Adar, Kendisine Sarkıntılık Eden Adamı Hastanelik Etti(9/10)5

Milli güreşçi ve eski gülle atıcı Yasemin Adar, sosyal medya hesabından kendisine sarkıntılık eden bir adama yumruk attığını duyurdu.

Adar, olaya ilişkin olarak "Adamın biri sarkıntılık yaptı, ben de yumruğu çaktım ağzına. Hastanelik olmuş, şikayetçi olmuş, sorun değil. O yumruğu tüm kadınlar adına attım" mesajını paylaştı.

YASEMİN ADAR KİMDİR?

Spor hayatına gülle atma ile başlayan Adar, daha sonra güreşte mücadele etmeye başladı. Mersin'deki 2013 Akdeniz Oyunları'nda mücadele eden Adar, 72 kg kategorisinde altın madalya kazandı.

Dünya Güreş Şampiyonası'nda kadınlar 75 kiloda Yasemin Adar finalde Vasilisa Marzaliuk'u 5-4'lük skorla mağlup ederek dünya şampiyonu oldu. Karşılaşmanın bitiminden sonra Türk bayrağı ile salonda tur atan milli güreşçi, daha sonra büyük bir sürpriz yaşadı.

EVLİLİK TEKLİFİ ALMIŞTI

Mindere çiçek ve yüzükle çıkan Erdem Yiğit, diz çökerek Yasemin Adar'a evlilik teklifinde bulundu. Teklifi kabul ettiği görülen milli güreşçi, yüzüğü parmağına takarak Erdem Yiğit'e sarıldı.

 

 

 

 

 

 

Kaynak: haberinburadaEtiketler: Milli  Güreşçi  Yasemin  Adar  Kendisine  Sarkıntılık  Eden  Adamı  Hastanelik  Etti    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER