Merve Öğretmen, Öğretmenler Gününü göremedi!

MERVE ÖĞRETMEN, ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ GÖREMEDİ!

Samsun'da geçirdiği trafik kazasında ağır yaralanan 27 yaşındaki İngilizce öğretmeni Merve Mercan Çelik, 5 günlük yaşam mücadelesini kaybetti.

Tarih : 24 Kasım 2017, 00:20
Puan Ver : Merve Öğretmen, Öğretmenler Gününü Göremedi!(7/10)3

Yarın bütün öğretmenler gibi öğrencileriyle bir arada olacak, mesleğiyle gurur duyacaktı ama olmadı. 27 yaşındaki Merve öğretmen, geçirdiği kazadan sonra hayata 5 gün tutunabildi.

ALIŞVERİŞTEN DÖNERKEN OTOMOBİL ÇARPMIŞTI

Samsun'da Çarşamba 75. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde görev yapan Merve Mercan Çelik, 19 Kasım Pazar günü saat 17.00 sıralarında alışveriş yapmak amacıyla Atakum ilçesindeki evlerinden Cağaloğlu Caddesi'nde bulunan markete gitti. Alışverişin ardından evine dönmek için yolun karşısına geçmeye çalışan Merve Mercan Çelik, bir otomobilin çarpmasının ardından 30-40 metre sürüklendi.

5 GÜNLÜK YAŞAM MÜCADELESİNİ KAYBETTİ

Ağır yaralanan Çelik, vatandaşların haber vermesi üzerine olay yerine gelen ambulans ile Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine kaldırılarak, yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alındı. Merve öğretmen, 5 gündür yoğun bakımdaki yaşam mücadelesini kaybederek bugün akşam saatlerinde hayatını kaybetti.

EVLİ VE BİR KIZ ÇOCUĞU ANNESİYDİ

Öte yandan Merve öğretmenin Polis Memuru Erhan Çelik ile 2016 yılı Mayıs ayında dünya evine girdiği ve çiftin geçtiğimiz Mart ayında Zeynep Mercan adını verdikleri bir kız çocuklarının olduğu öğrenildi.

 

 

 

 

 

 

Kaynak: haberinburadaEtiketler: Merve  Öğretmen  Öğretmenler  Gününü  Göremedi    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER