Mecidiyeköy'de Şüpheli Çanta Patlatıldı, Herkes Rahat Nefes Aldı

MECİDİYEKÖY'DE ŞÜPHELİ ÇANTA PATLATILDI, HERKES RAHAT NEFES ALDI

Şişli Mecidiyeköy Büyükdere Caddesi'nde bir iş merkezinin önünde bulunan çanta, polisi alarma geçirdi. Olay yerine gelen bomba imha uzmanlarının patlattığı çanta boş çıktı.

Tarih : 16 Kasım 2017, 22:50
Puan Ver : Mecidiyeköy'de Şüpheli Çanta Patlatıldı, Herkes Rahat Nefes Aldı(7/10)3

Şişli Mecidiyeköy'deki bir iş merkezinin önüne bırakılan sahipsiz çanta paniği neden oldu. Polis ekiplerinin şerit keserek Mecidiyeköy istikametini trafiği kapattığı olayda, bomba imha uzmanları tarafından incelenen paket boş çıktı. Vatandaşlar ise çalışmaları meraklı gözlerle izledi.

YAŞLI BİR ADAM ÇANTAYI BIRAKIP GİTTİ

Olay, saat 18.30 sıralarında Şişli Mecidiyeköy Büyükdere Caddesi üzerindeki bir iş merkezinin önünde meydana geldi. Yaşlı bir adam akşam saatlerinde çantasını iş merkezinin önüne bırakarak ayrıldı. Binadaki güvenlik görevlilerin çantadan şüphelenerek durumu polis ekiplerine bildirdi.

CADDE TRAFİĞE KAPATILDI

İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, herhangi bir olumsuzluğa karşın binanın çevresini ve caddenin Mecidiyeköy istikametini şerit çekerek yaya ve araç trafiğine kapattı. Önlemler sürdüğü esnada polis, vatandaşları da bölgeden uzaklaştırarak alternatif yollara yönlendirdi.

BOMBA İMHA UZMANLARININ PATLATTIĞI ÇANTA BOŞ ÇIKTI

Çevrede güvenlik önleminin alınmasının ardından olay yerine bomba imha uzmanı sevk edildi. Olay yerine gelen uzman ekip, koruyucu kıyafetini giyerek çantayı inceledi. Uzmanın yaptığı inceleme sonucunda çantanın boş olduğu belirlendi.

VATANDAŞLAR MERAKLI GÖZLERLE İZLEDİ

Çantanın boş olduğunun belirlenmesinin ardından olay yerindeki şeritler kaldırılarak cadde tekrardan trafiğe açıldı. Yolun karşısındaki otobüs duraklarında bekleyen vatandaşlar ise çalışmaları meraklı gözlerle izledi. Olayla ilgili inceleme başlatan polis ekipleri, eşkali belirlenen şahsı bulmak için çalışma başlattı.

 

 

 

 

 

 

Kaynak: haberinburadaEtiketler: Mecidiyeköy  De  Şüpheli  Çanta  Patlatıldı  Herkes  Rahat  Nefes  Aldı    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER