Marka tanıtımı e-ticaret için önemli

MARKA TANITIMI E-TİCARET İÇİN ÖNEMLİ

E-ticaret yapan bireysel ve kurumsal satıcılar için marka tanıtımı ve online görünürlük günümüzde en çok ihtiyaç duyulan çalışmaların başında yer alıyor.

Tarih : 11 Mayıs 2015, 14:36
Puan Ver : Marka Tanıtımı E-Ticaret İçin Önemli(7.5/10)2


E-ticaret yapan bireysel ve kurumsal satıcılar için marka tanıtımı ve online görünürlük günümüzde en çok ihtiyaç duyulan çalışmaların başında yer alıyor. Rekabetin her geçen gün arttığı e-ticaret sektöründe e-ticaret siteleri, online mağazalar marka tanıtımını önemsemeye başladı. Bu doğrultuda birçok çalışma yaparak her mecradan potansiyel müşterilere ulaşmayı hedefliyorlar.

Marka tanıtım çalışmalarını önemsemeyen, hedef kitlesine etkili ve kolay bir şekilde ulaşamayan satıcıların e-ticaret serüveni kısa bir süre sonra noktalanıyor. Kullanıcılar artık markalaşmış, güven veren, online görünürlüğü fazla olan mecralardan alışveriş yapmayı tercih ediyor.

E-ticaret girişimlerinin, online mağaza ve sanal dükkan sahiplerinin marka tanıtımı ile reklam çözümlerini tek bir noktadan hızlı ve ekonomik bir şekilde sürdürmeleri önem taşıyor. Bu noktada çoklu sosyal alışveriş platformu buypasa.com e-ticaret sitelerinin ihtiyacı olan online görünürlüğün ve marka bilinirliğinin artmasına katkı sağlıyor.

buypasa.com'da e-ticaret için günümüzde hayati önem taşıyan marka tanıtımı, profesyonel içerik oluşturma, basın bülteni yazımı ve dağıtımı, e-posta reklamları, banner reklam, marka odaklı kampanya oluşturabilme, markaya özel olarak oluşturulan sayfada blog yazıları ve diğer içeriklere yer verme gibi kapsamlı birçok özellik tek bir çatı altında sunuluyor.

Platforma üye olan sanal dükkan ve online mağaza sahipleri bu özellikler sayesinde marka bilinirliklerini artırmanın yanı sıra daha fazla potansiyel müşteriye ulaşma, yurt dışına açılma gibi önemli avantajlara da sahip oluyor. Marka tanıtımı kapsamında tek bir merkezden sunulan bu özellikler satıcılara zamandan ve paradan tasarruf etme imkanı da sağlıyor.

buypasa.com'un marka tanıtımı kapsamında sunduğu bu özellikler, satıcıların ve e-ticaret mecralarının gelecek vizyonu oluşturmaları açısından büyük önem taşıyor.

E-ticarete yeni adım atacakların, mevcut e-ticaretini daha üst seviye taşımak isteyenlerin, marka olmayı hedefleyenlerin  çalışmalarını tek bir noktadan verimli bir şekilde yürütebilmesi noktasında buypasa.com bünyesinde yer almak faydalı olacak.Etiketler: Marka  Tanıtımı  E-Ticaret  İçin  Önemli    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER