kurtlar vadisi'nin ak saçlısı parkinsons tedavisinde

KURTLAR VADİSİ'NİN AK SAÇLISI PARKİNSONS TEDAVİSİNDE

Marmaris’te yaşayan Kurtlar Vadisi’nin Aksaçlısı ve Türk sinemasının emektar oyuncusu Kuzey Vargın, bir süre önce yüksek tansiyon ve kalp yetmezliği nedeniyle tedavi gördükten sonra sağlığına kavuşarak taburcu edilmişti.

Tarih : 26 Şubat 2015, 18:21
Puan Ver : Kurtlar Vadisi'nin Ak Saçlısı Parkinsons Tedavisinde(9/10)5


Ünlü sinema sanatçısı Kuzey Vargın (74), Parkinsons hastalığı şikayetiyle Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde özel bir hastanede tedavi altına alındı. Yürümede zorluk çeken Vargın, fizik tedavisi almaya başladı.

Marmaris'te yaşayan Kurtlar Vadisi'nin Aksaçlısı ve Türk sinemasının emektar oyuncusu Kuzey Vargın, bir süre önce yüksek tansiyon ve kalp yetmezliği nedeniyle tedavi gördükten sonra sağlığına kavuşarak taburcu edilmişti. Ünlü oyuncu bu seferde Parkinson şikayetiyle hastaneye başvurdu. Yürüme güçlüğü çeken Vargın Marmaris Yücelen Hastanesi'nde tedaviye alındı. Hastanenin fizyoterapi bölümünde tedavisine başlanan Vargın kısa sürede tedaviye cevap vererek yürümeye başladı. Sağlığına kavuştuktan sonra taburcu edilen Ünlü oyuncunun bir süre daha fizik tedavi göreceği öğrenildi.

(İHA)

 


Etiketler: Kurtlar  Vadisi  Nin  Ak  Saçlısı  Parkinsons  Tedavisinde  Muğla  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER