konteyner ev ve konteynır kent tasarımları

KONTEYNER EV VE KONTEYNIR KENT TASARIMLARI

Karmod teknolojisi ile konteyner konusunda çok özel ve spesifik üretimler ve kurulumlar yapılmaktadır.

Tarih : 21 Mayıs 2015, 13:58
Puan Ver : Konteyner Ev Ve Konteynır Kent Tasarımları(5/10)1


Karmod teknolojisi ile konteyner konusunda çok özel ve spesifik üretimler ve kurulumlar yapılmaktadır. Oldukça tecrübeli uzman ekip, teknik kadro, kaliteli ürün ve teknolojik alt yapıya sahip dev tesiste üretilen prefabrik ürünler, konteyner ve kabin ürünleri üretimin son aşamasında dahi yapılan kalite kontrolleri ile oldukça hızlı bir çözüm adresi olmuştur. Konteyner tasarımlarında önemli olan müşterilerin beklentileri, istek ve arzularıdır. öncelikle müşterilere sunulan tip standart projelerin ihtiyacı karşılamaması neticesinde belirtilen taleplere göre teknik ekiplerimizi ve mühendislerimiz tarafından kişiye özel tasarımlar yapılmaktadır. Bu tasarımların son aşamasında üretim safhasına geçilmektedir. Sorunsuz üretim aşamasından sonra ürünleri transferi ve istenilen noktada kurulumu yapılması konteyner evlerin tatlı yolculuğunun son aşamasıdır. Karmod ürünlerinde 3 * 7 ve  2,4 * 6 metre standartların konteynerler bulunmakta olup 20' den fazla ölçülendirmeye uygun farklı tip konteyner evler bulunmaktadır. Konteyner evlerin üretiminde karmod olarak sadece tek katlı değil çok katlı ürünler, yemekhaneler, sağlık ocakları, yatakhaneler gibi çok ihtiyacı karşılayacak tasarımlar ve üretimler yer almaktadır.

Karmod prefabrik tasarımlarda K1001, K1002 VE K1003 standart konteyner planları bulunmaktadır. Aynı zamanda K7003' e kadar bunun gibi farklı ebatlarda yüksekliklerde kat sayılarında ve tasarımlarda konteyner evler bulunmaktadır. Karmod prefabrik ürünlerin üretim aşaması öncesi projelendirilmiş ve seri üretime geçmiş tüm tasarımlar siz değerli müşterilerle paylaşılmakta ve ihtiyacı karşılayan siparişiniz seçilerek seri üretime başlanmaktadır.

İhtiyacınızı karşılamayan karmod ürünleri için siz değerli müşterilerimizle tasarım konusunda uzman olan ekiplerimiz görüşme yapmaktadır. Bu görüşmede ihtiyaç duyulan alan, gerek duyulan kat sayısı, oda sayısı, yükseklikler, toplam alan, çatı tasarımları, mutfak alanı, wc ve banyo / duş sayısı gibi spesifik bilgiler sizlere sorulmakta ve sizlerden en iyi cevaplar beklenmektedir. Sizlerin verdiği cevaplara göre karmod prefabrik kabin ve konteyner tasarımcıları, uzman mühendisler ve teknik elemanlar çizimler yapmaktadır. Bu yapılan çizimler sizlerle paylaşılmakta ve sizlerin beğendiği en ideal çizimler için anlaşılarak üretim safhası için tesislerin üretim bölümüne gönderilmektedir. Üretim sonrasında ise sizlerin gösterdiğiniz alanlara kurulum yapılacaktır.
Etiketler: Konteyner  Ev  Ve  Konteynır  Kent  Tasarımları    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER