KILIÇDAROĞLU'NA İKRAMİYE CEVABI: MİRASYEDİYE İHTİYAÇ YOK


KILIÇDAROĞLU'NA İKRAMİYE CEVABI: MİRASYEDİYE İHTİYAÇ YOK
Tarih : 25 Mart 2015, 11:45
Puan Ver : Kılıçdaroğlu'na İkramiye Cevabı: Mirasyediye İhtiyaç Yok(6/10)2


Başbakan Ahmet Davutoğlu, “Emeklilere 2 maaş ikramiye'' vaadinde bulunan anamuhalefet partisi lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu eleştirdi.

Türk-İş Konfederasyonu ziyaretinin ardından açıklamalarda bulunan Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun hedefinde “Emeklilere 2 maaş ikramiye vereceğiz'' vaadinde bulunan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu vardı.

Davutoğlu, 'Vereceksin de nereden vereceksin bu parayı? Kasada biriktirdiğimiz paraları onun için biriktirmedik. Sayın Kılıçdaroğlu miras yemeye hazır. Aynı 90'lı yıllarda olduğu gibi karşılıksız politikalar.

Yaptığımız ciddi reformların temellerine oturmasaydı Kılıçdaroğlu bu teklifleri veremezdi. Halkımıza buradan özellikle ve bugünlerde popülist tavırlara prim vermemeliler.

Kılıçdaroğlu bir gün iktidara gelirse ki, gelemez, öyle bir şey olduğunda onun arkasından biz yine bu ülkeyi toparlarız' Ama milletimiz kendisine bu imkanı vermez. Türkiye'nin mirasyediye ihtiyacı yok' dedi.KIDEM TAZMİNATI

Kıdem tazminatı konusunda da konuşan Davutoğlu, işçilerin, emekçilerin hakları konusunda ortak bir karar alınmadan adım atılmayacağını da ekledi.GÖKÇEK'LE GÖRÜŞMESİ

Bülent Arınç-Melih Gökçek gerginliği ve Gökçek'le yaptığı görüşme de sorulan Başbakan, 'Herkes kendi görevini yapmalı' dedi ve bu tartışmanın kapandığını belirtti.

(İHA)

 


Etiketler: Kılıçdaroğlu  Na  İkramiye  Cevabı  Mirasyediye  İhtiyaç  Yok  Ankara  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER