kendisini karşılamayan mhp'li başkana nezaket tepkisi

KENDİSİNİ KARŞILAMAYAN MHP'Lİ BAŞKANA NEZAKET TEPKİSİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kendisini karşılamayan MHP’li Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü için 'Bunların bizleri karşılayıp karşılamaması sadece ne denli nezaket kurallarına sahip olduklarını gösterir' dedi.

Tarih : 29 Mayıs 2015, 18:42
Puan Ver : Kendisini Karşılamayan Mhp'li Başkana Nezaket Tepkisi(5/10)1


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kendisini karşılamayan MHP'li Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü için 'Bunların bizleri karşılayıp karşılamaması sadece ne denli nezaket kurallarına sahip olduklarını gösterir' dedi.

Erdoğan'ın, Uğur Mumcu Meydanı'nda halka hitap ettiği sırada cumhurbaşkanını seçimden önce gelirse karşılamayacaklarını açıklayan Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü hakkında kalabalık 'Sözlü istifa' şeklinde sloganlar attı.

'Gerek yok' diyen Erdoğan, 'Bunların bizleri gelip karşılayıp karşılamaması sadece ne denli nezaket kurallarına sahip olduklarını gösterir. Hiç önemli değil, bölücü terör örgütünün desteklediği o partinin belediye başkanları da aynı. Ama aynı şekilde MHP'li Karabük Belediye Başkanı

gelip karşıladı ve hatta açılış törenine de geldi. Oraya da gelince ben de kendisinden rica ettim çıktı bir de selamlama konuşması yaptı. Biz nezakete nezaketsizlik yapmayız. Eğer nezaket kurallarına uymuş olsa Türkiye Cumhuriyetinin bir cumhurbaşkanı olarak yapılması gerekenin en güzelini yapardık. Ama bu kurallardan anlamayanlar da kusura bakmasınlar' diye konuştu.

(İHA)

 


Etiketler: Kendisini  Karşılamayan  Mhp  Li  Başkana  Nezaket  Tepkisi  Adana  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER