kavga 'sana etek giydiririm' sözünden çıkmış

KAVGA 'SANA ETEK GİYDİRİRİM' SÖZÜNDEN ÇIKMIŞ

Edinilen bilgiye göre, Seyhan ilçesi Sarıhamzalı Mahallesi’nde 17 Ocak 2015 günü meydana gelen olayda, 3 çocuk babası İsmail Akyol, Orhan K. ve Savaş B. ile birlikte eğlenmek için Sarıhamzalı Mahallesi’nde bulunan bir bara gitti.

Tarih : 11 Mart 2015, 09:57
Puan Ver : Kavga 'sana Etek Giydiririm' Sözünden Çıkmış(6/10)2


Adana'da bar bahçesinde öldürülen kişinin masada oturan şahsın yanına gidip dışarı çağırarak, 'Sen benim ağabeyimden ne istiyorsun, sana etek giydiririm' diyerek kavga çıkartması sonucu öldürüldüğü iddia edildi.

Edinilen bilgiye göre, Seyhan ilçesi Sarıhamzalı Mahallesi'nde 17 Ocak 2015 günü meydana gelen olayda, 3 çocuk babası İsmail Akyol, Orhan K. ve Savaş B. ile birlikte eğlenmek için Sarıhamzalı Mahallesi'nde bulunan bir bara gitti. Bir süre sonra Akyol karşı masada oturan Ferdi O.'nun yanına giderek 'Senin benim ağabeyimle ne alıp veremediğin var dışarı gel' dedi. Bunun üzerine Akyol ve Ferdi O. dışarı çıktı. Akyol burada da yine aynı şeyleri söylemeye devam edince Ferdi O, Akyol alkollü olduğu için alttan alıp 'Senin ağabeyin benim ağabeyimdir bir sorunum yok' dedi. Ancak buna rağmen Akyol, 'Sana etek giydiririm' diye hakaret edince sinirler gerildi. İsmail Akyol ile Ferdi O. arasında kavga başladı. Kısa süre sonra barın önüne ikili arasında çıkan kavga büyüyünce bardaki arkadaşları araya girdi. Bu arada, Akyol cebinden tabanca çıkartıp çekti. Arkadaşları Akyol ve Ferdi O.'yu olay yerinden uzaklaştırdı. Ancak kısa bir süre sonra ikili tekrar barın önünde önce sözlü tartışmaya başladı. Akyol hakaretlere devam edince kavga büyüdü.'DERDİN NEDİR ?'

Ferdi O. bahçeye götürülen Akyol'un yanına giderek 'Neden böyle yapıyorsun, senin derdin nedir' diye sordu. Bunun üzerine Akyol tabancasını çekip ateş etti. Bu arada, orada olan İbrahim Ö. de 'Ben böyle bir kavgada ağır yaralandım hala acısını çekiyorum kavga etmeyin diye' çıkışta bulundu. Akyol bu kez tabancayı İbrahim'e doğrultup ateş edince İbrahim Ö. de kendini korumak için tabancasını sarıp Akyol'a ateş etti. Akyol kasığından yaralandı. Ferdi O. da kavga arasında Akyol'u kalçasından bıçakladı. İsmail Akyol yaralanınca Ferdi O. hemen önce 112 acil servisi ardından ise polisi arayıp haber verdi. Akyol hastaneye kaldırıldı ancak kurtarılamadı. Cinayetin ardından çalışma başlatan polis, olaya karışan İbrahim Ö, Metin A, Serkan K. ile Mehmet B.'yi gözaltına aldı. Şüpheliler ifadelerinin alınmasının ardından adliyeye sevk edildi. Zanlılardan tabancayı kullandığı belirtilen İbrahim Ö. tutuklandı. Ferdi O. ise avukatının aracılığıyla savcıya ifade verdi. Ferdi O. hayati tehlike arz etmeyecek şekilde bıçakla yaralama olayına karıştığı için tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

(İHA)

 


Etiketler: Kavga    Sana  Etek  Giydiririm    Sözünden  Çıkmış  Adana  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER