jakuzi dünyası

JAKUZİ DÜNYASI

Banyolarımızın ve duş bölümlerimizin bizim için yeri ayrı olmaktadır.

Tarih : 10 Nisan 2015, 11:49
Puan Ver : Jakuzi Dünyası(8.5/10)4


Banyolarımızın ve duş bölümlerimizin bizim için yeri ayrı olmaktadır. Rahat ve huzurlu bir şekilde duş almak kadar güzel bir his olmamaktadır. Kullanım amacına ve yerin şekline göre birçok çeşit bulunmaktadır. Jakuziler arasında en çok tercih edilen düz jakuzi olmaktadır. İsminden de belli olduğu gibi sade ve tek bir görünüme sahip olan bir jakuzi türüdür. Genelde dikdörtgen biçimde olmaktadır. Banyolara en çok uydun olan bir yapıya sahip olmaktadır.

Jakuzilerin kullanım şekli genelde rahatlamak ve sağlıklı bir ortamda vücudu dinlendirmek için tasarlanmış sağlık havuzlarıdır. Bedensel rahatlama için içerisinde birçok özellikler bulunmaktadır. Oval jakuzi şekli itibari ile oval bir şekilde yapılmış ürünlerdir. Birçok noktasından hava kabarcığı ve su basıncı vermektedir. Suyun vermiş olduğu basınç ile vücudun belli noktalarına tedavi ve rahatlatma hissi vermektedir. Yarım oval ve köşeli oval gibi birçok çeşidi bulunmaktadır.

Jakuziler sadece tek kişiye ait olan bir duş ürünü olmamaktadır. Aynı zamanda çift kişilik olan jakuzilerde bulunmaktadır. Çift kişilik jakuzibirçok farklı tasarımları bulunmaktadır. Boyut olarak tek kişiliklerden daha büyük ve daha detaylı bir yapıya sahiplerdir. Kullanım şekli her iki tarafa bölünmüş oturma yerlerinin olduğu gibi duş ve kabarcık bölümlerinin de daha fazla olduğu bir yapıya sahiplerdir. Bu türlerin içerisinde basamak bölümü çift olan ve havluluk bölümünün de çift olduğu kullanışlı yapıları bulunmaktadır.

Jakuzilerin içerisinde en değerli olanı spa jakuzilerdir. Spa jakuziiçerisinde alacağınız hizmetin hakkını vermektedir. Spa olarak bütün ihtiyacınızı karşılamakla yetinmeyen üst kalitede bir ürün olmaktadır. Üretim amacının tam hakkını veren bir ürün çeşididir. Lüks yapıya sahip olan jakuzilerin ahşap döşemeler içerisinde monte edilmiş olması görünüm olarak daha cazip hale gelmiştir. Oval ve üçgen olan özellikleri ile banyonuzda hoş bir görüntü sağlamaktadır.

Standart ölçülerde olan jakuzilerden sıkıldıysanız daha modern ve daha kullanışlı olanları tercih edebilirsiniz. Bu özellikler sahip olan jakuziler evlerde daha rahat kullanılabilir olanlardır. Compact jakuzi dikey yapıya sahip olmasından dolayı banyolarınızda hem duş hem de jakuzi olarak kullanabilirsiniz. İsteğe bağlı olarak kullanım şekilleri yaratılabilir. Duş fıskiyesi ve rahatlatıcı özel bölümleri bulunan bu jakuzi birçok şekli bulunmaktadır.

Evlerimizin en özel alanları hiç kuşkusuz banyolarımız olmaktadır. Bu alanların özel ilgi ile düzenlenmesi için gerekli olan her şeyi temin etmek hiç zor gelmemektedir. Banyolarımızda yeni duşlar için çeşitli türler oluşturulmaktadır. Bunların arasında içerisinde birçok özellik barındıran compact duşakabiniçlerin de en değerlisi olanıdır. Dikey yapıya sahip olmasından dolayı kullanımı daha rahat ve içerisindeki özellikler ile ayrıcalığı yaşayabilirsiniz.

Duşlarda en çok sauna özelliğinin olması bizler için bir ayrıcalık yaşamamıza sebep olmaktadır. Saunaların hem cildimiz için hem de bedensel rahatlama için vazgeçilmez bir masaj ünitesidir. Sauna kültürü aslında bizim Türk hamamı kültüründen esinlenerek yapılmış bulunmaktadır. Compact saunaen dolu seçeneği olarak bilinmektedir. Üretim şekli ise bir bölümünde duş bulunan ve diğer bölümünde sauna özelliği olan özel bir yapı olmaktadır. Kullanımı çak daha rahat olan bir duş ve rahatlama ünitesidir.

Eski dönemlerde hep bir köşede ve bir küvet içerisinde duş yapılırdı. Bu düşünceden esinlenerek ayaklı küvetüretimine başlanmıştır. Bu küvetlerin özelliği ayaklı olmasından dolayı istenilen her bölgede kurulum yapılması kolay olmaktadır. Küvetin çok fazla bir özelliği bulunmasa da görüntü ve konforu yüksek olan bir duş ünitesi olmaktadır. Banyolarınızda özel bir yere sahip olmaktadır.

Banyolarımızın ilk vazgeçilmez küvetlerinden birisi olan düz küvethemen her evde karşılaşacağınız türden bir yapı olmaktadır. Yapısı kare ve dikdörtgen olarak en çok tercih edilen şekillerden oluşmaktadır. Üzerine istenilen kabin özelliği monte edilerek değişimini ve görsel farklılığa sahip olabilirisiniz. Oval yapıda bulunanlar için ise tercih sebebi daha yüksek olmaktadır.

Evimizde en lüks bir yapıya sahip olan banyolara herkes sahip olmak istemektedir. Bunları kısmen de olsa karşılamamız oval küvetile birlikte oluşturulabilir. Küvetlerin özelliği oval olmasından dolayı jakuzi görünümü sağlamaktadır. Küvetlerin içerisinde bulunan oturma bölümü ile daha rahat bir kullanıma sahip olabilirsiniz. Küvetler içerisinde en kullanışlı olan bir küvet türüdür.

Yeni dönemin üretimlerinden olan duşakabin, her evde artık standart olarak üretilmekte ve yerleştirilmektedir. Banyoda bulunan bu ürünlerin temizlik konusunda da daha rahat hareket etmenize destek vermektedir. Kapalı bir yapıya sahip olmasından dolayı içeriden dışarıya herhangi bir sıçrama ve ıslatma durumu yaşanmamaktadır. Kare ve oval gibi birçok şekli bulunmaktadır. En çok kullanılan tür ise kare olanıdır.

Bütün bu banyo ürünlerinin içerisinde hiç kuşkusuz en değerlisi olan banyo dolabıolmaktadır. Bu dolapların düzenlenmesi için önemli maddelerin kullanılması gerekmektedir. Ürünlerin suya dayanıklı bir yapıda ve özellikte olması gereklidir. Bu ürünlerin sürekli bir neme ve suya maruz kalacağından dolayı kaliteli malzeme kullanılmalıdır.Jakuzi Modellerive Jakuzi Fiyatları için web sitemizi ziyaret ediniz.Jakuzidunyasi.com
Etiketler: Jakuzi  Dünyası    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER