İSTANBUL'DA LİSE ÖNÜNDE POMPALI TÜFEKLİ KAVGA


İSTANBUL'DA LİSE ÖNÜNDE POMPALI TÜFEKLİ KAVGA
Tarih : 16 Mayıs 2015, 16:21
Puan Ver : İstanbul'da Lise Önünde Pompalı Tüfekli Kavga(10/10)6


Silivri'de bir lisenin önünde aralarında husumet bulunan iki Roman grup arasından pompalı tüfekli kavga çıktı. Kavgada geçimini kağıt toplayıcılığıyla sağlayan şahısla yeğeni yaralandı. Pompalı tüfekten çıkan saçmalar ise yol üzerindeki öğrenci servisini delik deşik etti.

Olay bugün öğle saatlerinde Silivri Endüstri Meslek Lisesi önünde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, geçimini kağıt ve hurda toplayarak sağlayan B.D., yanına yeğeni A.D.'nı da alarak aracını boşluğa çekip topladığı kağıt ve hurda malzemeleri istiflemeye başladı. Daha önce aralarında husumetli olduğu öğrenilen şahıslar araçlarıyla gelerek, yanlarında bulunan pompalı tüfekle ateş etmeye başladı. Pompalı tüfekli saldırı sonucu B.D. ve yeğeni A.D yaralandı.

Bu esnada yol üzerinde bulunan bir öğrenci servisi de atılan fişeklerden dolayı arka cam ve kaporta kısmı delik deşik oldu. Yaralılar, çevreden gelen vatandaşlar tarafından Silivri Devlet Hastanesine kaldırıldı. Haberi alarak olay yerine gelen aile yakınları ise feryat ederek hastaneye koştu.

Saldırganların kimliğini tespit eden Silivri Polisi, şahısların yakalanması için araştırma başlattı.

(İHA)

 


Etiketler: İstanbul  Da  Lise  Önünde  Pompalı  Tüfekli  Kavga  İstanbul  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER