İstanbul'da 5 Bin Polisle 200 Noktada Huzur Operasyonu

İSTANBUL'DA 5 BİN POLİSLE 200 NOKTADA HUZUR OPERASYONU

İstanbul'da 5 bin polisin katılımıyla 200 farklı noktada huzur operasyonu yapıldı. Helikopter destekli operasyonda il genelinde kuş uçurtulmadı.

Tarih : 11 Kasım 2017, 01:40
Puan Ver : İstanbul'da 5 Bin Polisle 200 Noktada Huzur Operasyonu(8/10)4

İstanbul'un 39 ilçesinde 200 farklı noktada 5 bin polisin katılımıyla 'Yeditepe Huzur Uygulaması' yapıldı. Polis ekiplerinin uygulamasına polis helikopteri de havadan destek verdi.

200 FARKLI NOKTADA ÇALIŞMA YAPILDI

İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri 39 ilçede bulunan 200 farklı noktada 5 bin polisin katılımıyla 'Yeditepe Huzur Uygulaması' gerçekleştirdi. Uygulamada Asayiş Şube Müdürlüğü, Önleyici Hizmetler, Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü, Foto Film Şube Müdürlüğü, Deniz Liman Şube Müdürlüğü ve Havacılık Şube Müdürlüğü ekipleri katılarak önceden belirlenen 200 farklı noktada çalışma yaptı.İL GENELİNDE KUŞ UÇMADI

İstanbul genelinde yapılan asayiş uygulamasında İstanbul İl Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan ve il emniyet müdür yardımcıları ile ilçe müdürleri de uygulama noktalarını gezerek güvenlik önlemlerini yerinde denetledi. Sokak hakimiyetini sağlamak ve suçlularla kesintisiz olarak mücadele etmek için düzenlenen operasyonda il genelinde adeta kuş uçurtulmadı.POLİS HELİKOPTERİ DESTEK VERDİ

Polis ekiplerinin şüpheli kişilere yönelik Genel Bilgi Tarama (GBT) kontrolleri yaptığı uygulamada, aranan şahıslar, silah ve bıçak taşıyan şüpheliler ile uyuşturucu satıcıları üzerinde duruldu. Öte yandan İstanbul genelinde yapılan uygulamaya polis helikopteri de havadan destek verdi.

 

 

 

 

 

 

Kaynak: haberinburadaEtiketler: İstanbul  Da  5  Bin  Polisle  200  Noktada  Huzur  Operasyonu    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER