İki Öğrencisi İle Otoparkta Cinsel İlişkiye Giren Kadın Öğretmenin Gözaltı Görüntüleri Ortaya Çıktı!

İKİ ÖĞRENCİSİ İLE OTOPARKTA CİNSEL İLİŞKİYE GİREN KADIN ÖĞRETMENİN GÖZALTI GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI!

ABD'de iki öğrencisiyle otoparkta cinsel ilişkiye giren, çıplak fotoğraflarını öğrencilere gönderen kadın öğretmenin gözaltına alındığı anlara ilişkin görüntüler yayınlandı.

Tarih : 11 Kasım 2017, 23:40
Puan Ver : İki Öğrencisi İle Otoparkta Cinsel İlişkiye Giren Kadın Öğretmenin Gözaltı Görüntüleri Ortaya Çıktı!(9/10)5

Amerika'nın Ohio eyaletinde iki öğrencisi ile otoparkta ilişkiye girip çıplak fotoğraflarını Instagram üzerinden öğrencilerine gönderdiği için çalıştığı okuldan atılan 23 yaşındaki kadın öğretmen Madeline Marx'in polis tarafından emniyete götürüldüğü anlar ortaya çıktı.

BİR ÖĞRENCİSİ İLE AVM'DE DİĞERİ İLE OTOPARKTA İLİŞKİYE GİRDİ

Yerel mahkemenin belgelerine göre, öğretmen ilk olarak bir öğrencisi ile bir alışveriş merkezinde ikişkiye girdi. İkinci öğrencisi ile evine yakın bir alışveriş merkezinin otoparkında ilişkiye girdi. Videoda öğretmenin polis aracında emniyete götürüldüğü anlar görülüyor.

SUÇUNU KABUL ETTİ

Dedektifler tarafından ifadesi alınına öğretmen, 16-17 yaşlarında olan iki öğrencisi ile ilişkiye girdiğini ve öğrencilerden bir tanesine Snapchat ve Instagramdan çıplak fotoğraflarını gönderdiğini kabul etti.

TUTUKLANDI

Öğretmen, polis tarafından gözaltına alındıktan üç saat sonra çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

 

 

 

 

 

 

Kaynak: haberinburadaEtiketler: İki  Öğrencisi  İle  Otoparkta  Cinsel  İlişkiye  Giren  Kadın  Öğretmenin  Gözaltı  Görüntüleri  
Ortaya  Çıktı    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER