hitman yapımcısı şimdiden 2.sezonu hazırlıyor

HİTMAN YAPIMCISI ŞİMDİDEN 2.SEZONU HAZIRLIYOR

Bölümler halinde yayınlanan yeni Hitman oyunu, 1.sezonuna daha yeni başladı. Ancak oyunun yapımcısı şimdiden 2.sezon için hazırlıklara başlamış durumda.

Tarih : 13 Mart 2016, 16:47
Puan Ver : Hitman Yapımcısı Şimdiden 2.Sezonu Hazırlıyor(5/10)3


Oyun dünyasının en popüler serilerinden biri olan Hitman, yeni oyunu ile önemli bir değişikliğe gitti. Serinin yeni oyunu eski oyunlar gibi tam bir oyun olarak tek seferde yayınlanmadı.Stüdyo bunun yerine yeni oyunu, son dönemde oyun dünyasında sık sık görmeye başladığımız gibi bölümler halinde yayınlamayı tercih etti. Şu anda oyunun ilk sezonu yayınlanıyor.Oyunu geliştiren IO Interactive stüdyosu, daha ilk sezonun bölümlerini yayınlamaya yeni başladı. Önümüzdeki dönemde ilk sezondan birçok içerik yayınlancak. Ancak stüdyo şimdiden ikinci sezon için hazırlık yapmaya başlamış durumda.

Bu yıl yayınlanacak ilk sezon içeriklerinin hazır olduğunu söyleyen Christian Elverdam, artık ikinci sezon için düşünmeye başladıklarını açıkladı.

Yeni sezonda anlatılacak hikayeleri hazırlamaya başladıklarını söyleyen Elverdam, bu yeni Hitman'in birçok sezon boyunca devam edebileceğini söyledi.
Etiketler: Hitman  Yapımcısı  Şimdiden  2Sezonu  Hazırlıyor    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER