Gülben Ergen Yeter Diye İsyan Etti, Erhan Çelik TRT'den İstifa Etti

GÜLBEN ERGEN YETER DİYE İSYAN ETTİ, ERHAN ÇELİK TRT'DEN İSTİFA ETTİ

Gülben Ergen'in hakkında çıkan iddialarla ilgili "Yeter" diye isyan etmesinin ardından, iddialarla ilgili dava açmaya hazırlandığı eski eşi Erhan Çelik, TRT'den istifa etti.

Tarih : 07 Ekim 2017, 00:30
Puan Ver : Gülben Ergen Yeter Diye İsyan Etti, Erhan Çelik Trt'den İstifa Etti(9/10)5

Gülben Ergen, "evli insanlarla defalarca ilişkiyi girdi" iddialarına yaptığı "Yeter" diye isyan etti. Ergen'in iddiaların sahibi olan Yeşim Salkım'la ittifak yapmakla suçladığı eski eşi Erhan Çelik, "Yeter" isyanından saatler sonra istifa etti.

"YETER" DEYİP İSYAN ETTİ

Gülben Ergen evli iş adamı Tolga Duğles ile ilişki yaşamasının açığa çıkmasının ardından magazin gündemine bomba gibi düştü. Ergen'in eskiden de evli adamlarla ilişki yaşadığı söylenince ünlü şarkıcı "Yeter" deyip isyan etti.

"ARABAMI BIÇAKLADILAR"

Hakkında çıkan haberlerin ardından Seren Serengil ve Yeşim Salkım'ın da günlerce yaptığı zehir zemberek açıklamalara sonunda patlayan Gülben Ergen, evine birinin girip arabasına bıçak sapladığını sosyal medya hesabından yazdı.

ERHAN ÇELİK'İ KUMPAS KURMAKLA SUÇLADI

Paylaşımdan saatler sonra Erhan Çelik, Gülben Ergen'le yaşadıkları son sürecin TRT'ye zarar vermemesi için görevinden istifa etti. Hatırlanacağı gibi Ergen, Erhan Çelik'in Yeşim Salkım'la kendisine kumpas kurduklarını iddia etmiş, Çelik'i dava etmeye hazırlandığı söylentileri çıkmıştı.

 

 

 

 

 

 

Kaynak: haberinburadaEtiketler: Gülben  Ergen  Yeter  Diye  İsyan  Etti  Erhan  Çelik  Trt  Den  İstifa  
Etti    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER